Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W mieście działa Krośnieńska Kooperatywa Spożywcza

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Krośnieńska Kooperatywa Spożywcza zrzesza 15 osób, które wyszukują producentów zdrowej żywności. Grupa działa dla osób świadomych - konsumentów, którzy chcą jeść żywność nieprzetworzoną, pełną wartości odżywczych, smaku i zapachu.

REKLAMACzłonkowie składają zamówienia i odbierają produkty bezpośrednio od rolników. Na takiej działalności korzystają zarówno rolnicy jak i odbiorcy. Spotkania, podczas których są odbierane zamówienia, organizowane są na osiedlu Traugutta na tzw. "mini targowicy".

Na Facebooku powstała grupa Krośnieńska Kooperatywa Spożywcza. - Grupa jest dla członków i członkiń Kooperatywy, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do otwartej grupy Krośnieńskie Wieści Spożywcze. Jeśli chciałbyś/abyś zostać Członkiem - napisz do nas maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a wyślemy ci Regulamin Krośnieńskiej Kooperatyw Spożywczej i datę spotkania wprowadzającego dla nowych członków i członkiń - mówi Julia Gagaczowska, studentka II roku zielarstwa w PWSZ w Krośnie, pomysłodawczyni Krośnieńskiej Kooperatywy.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj