Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Pakowanie prezentów w VIVO! Krosno

Od 29 listopada na Placu Centralny VIVO! Krosno czynna będzie wyjątkowa Strefa Świąteczna, w której aż do Świąt Bożego Narodzenia będzie można zapakować prezenty dla swoich najbliższych. Profesjonalną obsługą klientów zajmą się specjaliści z kwiaciarni Home Decor. Co ciekawe, w przedświąteczne weekendy pakowanie prezentów będzie całkowicie bezpłatne. Warunkiem skorzystania z darmowej usługi będzie okazanie dowodu zakupu danego upominku w VIVO! Krosno.

REKLAMAW okresie przedświątecznym, na wszystkich miłośników bożonarodzeniowego klimatu, w VIVO! Krosno czekać będzie magiczna Strefa Świąteczna, w której eksperci z kwiaciarni Home Decor zapakują prezenty zakupione na terenie Centrum Handlowego.

Pakowanie prezentów odbywać się będzie codziennie, od 29 listopada aż do Świąt Bożego Narodzenia, natomiast we wszystkie przedświąteczne weekendy, usługa ta będzie całkowicie bezpłatna. Warunkiem skorzystania z darmowego pakowania upominków okazanie paragonu potwierdzającego, że prezent został zakupiony w danym dniu (w okresie od 29 listopada 2019) w dowolnym punkcie handlowym zlokalizowanym na terenie VIVO! Krosno.

- Pięknie zapakowany prezent cieszy jeszcze bardziej! Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy nie czują się pewnie w zapakowywaniu upominków bądź nie mają na to czasu przygotowaliśmy na terenie naszego centrum handlowego punkt, w którym nasi eksperci podejmą się tego zadania. Liczymy, że usługa, którą dla Państwa przygotowaliśmy cieszyć się będzie tak dużym zainteresowanie, jak miało to miejsce w zeszłym roku - mówi Izabela Malecha, dyrektor VIVO! Krosno.       

Bezpłatne pakowanie prezentów w VIVO! Krosno będzie odbywać się w następujące weekendy:
- 29-30 listopada,
- 6-7 grudnia,
- 13-15 grudnia,
- 20-22 grudnia.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj