Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Życzenia od serca z Muzeum Rzemiosła - limitowana kolekcja świątecznych pocztówek z Krosna już w sprzedaży

Kartki świąteczne towarzyszą nam od pokoleń - tradycja ta jednak powoli zanika. Muzeum Rzemiosła w Krośnie zaprojektowało 3 świąteczne pocztówki z krośnieńskimi motywami, aby zachęcić mieszkańców miasta oraz turystów do powrotu do tej pięknej tradycji. Kolekcja jest limitowana - warto pospieszyć się z zakupem.

REKLAMAPowstały trzy projekty świątecznych kartek. To unikatowa kolekcja, stworzona "od serca" przez pracowników Muzeum Rzemiosła w Krośnie. - Chcieliśmy w naszych pocztówkach przemycić krośnieńskie akcenty, szczególnie wiele jest ich na wersji z kulą śnieżną - mówią autorzy rysunków.

Jedna z kartek to miniatura "serca miasta" w kuli śnieżnej. Przy dokładniejszym obejrzeniu można tam dostrzec charakterystyczne zabudowania, instytucje kultury a nawet znany antykwariat oraz słynnego krośnieńskiego precla.

Jedna z kartek powstała na bazie makiety Rynku - nowej atrakcji turystycznej. - Mamy nadzieję, że każdy mieszkaniec Krosna zechce wysłać najbliższym świąteczne życzenia z serca miasta - do zakupu pocztówek zachęcają muzealnicy.

Ilość pocztówek jest ograniczona i można je nabyć wyłącznie w Muzeum Rzemiosła w Krośnie oraz Punkcie Informacji Kulturalno-Turystycznej.

Koszt jednej pocztówki to 2 zł. Zestaw trzech pocztówek (każda inna) w cenie 5 zł.

red., /MRZwK/

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj