Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wiele sklepów i jedna Karta Podarunkowa

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

VIVO! Krosno jako pierwsze Centrum Handlowe w regionie wprowadziło 19 grudnia swoją Kartę Podarunkową. Jest to idealny pomysł na prezent, który pozwoli obdarowanej osobie na zakup pożytecznych i trafionych artykułów. Możemy ją podarować najbliższym z okazji świąt, urodzin bądź innych niecodziennych okazji. Znakomicie sprawdzi się ona również w roli upominku dla współpracowników lub partnerów biznesowych.

REKLAMAKarta Podarunkowa jest kartą typu pre-paid wystawioną na okaziciela, która działa dokładnie tak samo, jak każda karta płatnicza. Umożliwia ona zakup towarów i usług w punktach handlowych  znajdujących się na terenie VIVO! Krosno. Nie można jej używać poza terenem Centrum Handlowego oraz przy płatnościach online czy w bankomacie.

Kartę Podarunkową można zakupić za pomocą karty płatniczej w specjalnym Kartomacie zlokalizowanym w przy salonie YES Biżuteria (obok wejścia głównego do Centrum Handlowego) bądź poprzez stronę internetową: www.vivokrosno.flex-e-card.pl. Można zasilić ją kwotą od 50 zł do 1 000 zł, a przy zakupie nie ponosi się dodatkowych opłat i prowizji. Karta Podarunkowa jest ważna przez rok od jej załadowania.

- Cieszymy się, że jako pierwsze Centrum Handlowe w regionie wprowadziliśmy własną Kartę Podarunkową. Takie rozwiązanie z pewnością przyniesie wiele korzyści naszym klientom,z myślą o których zdecydowaliśmy się na ten krok. Tym bardziej, że zbliża się gorący okres przedświątecznych zakupów i wyboru odpowiednich prezentów. Karta Podarunkowa jest idealnym pomysłem na upominek, który pozwoli obdarowanej osobie na zakup wymarzonego, a co najważniejsze pożytecznego i trafionego artykułu  - mówi Izabela Malecha, dyrektor VIVO! Krosno.

Zobacz: Karta Podarunkowa VIVO! Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj