Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Ogłoszono przetarg na rozbudowę ulicy Polnej

Ogłoszono przetarg na rozbudowę ulicy Polnej Fot. Maps Google

Miasto ogłosiło przetarg na rozbudowę ulicy Polnej od skrzyżowania z drogą krajową 28 od ul. Bieszczadzka do granicy miasta Krosno. Konieczność rozbudowy ulicy wynika z złego stanu technicznego oraz poprawy warunków bezpieczeństwa.

REKLAMA


W ramach inwestycji zaplanowano budowę: nowej konstrukcji drogi, w tym jezdni o nawierzchni z betonu asfaltowego, budowę lewostronnej ścieżki rowerowej z możliwością ruchu pieszych o nawierzchni z betonu asfaltowego, kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego LED-owego o mocy 38W oraz przepustów.

Planuje się przebudowę istniejących sieci uzbrojenia terenu tj. wodociągów, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazowej, sieci elektroenergetycznych, teletechnicznych.

Oferty można składać do 7 lutego br. Nie znany jest jeszcze termin rozpoczęcia prac, natomiast Gmina chce, aby inwestycja została zakończona do 30 kwietnia 2022 roku.

red.

7 komentarzy

 • Czytelnik

  Czekam z niecierpliwością na nową drogę na Polnej wstyd żeby taka atrakcyjna dzielnica Krosna piękne nowe domy a droga coś strasznego podatki się placi od dróg a za szkody nie ma komu zapłacić jadąc tą feralną jezdnią.
  Trzymam kciuki oby jak najszybciej się tym zajęli.
  Przeszło dwa lata jak już miały pracę ruszyć i co ? Komuś nie pasuje bo trochę działki zabiorą ? Przecież zapłacą a chociaż będą wszyscy zadowoleni.

  Zgłoś nadużycie Czytelnik piątek, 28, luty 2020 19:41 Link do komentarza
 • Mieszkaniec1234

  Mieszkam i jeżdżę tą drogą od 12 lat i kapcie złapane na tej drodze są wynikiem szaleńczej jazdy użytkowników jakby jechali z dozwoloną w tym miejscu prędkością to mieliby całe opony a widziałem też takich co tam wyprzedzają mimo zakrętów i braku pobocza.mam nadzieję że zamontują tam progi zwalniające albo fotoradar po remoncie to może niektórzy kierowcy trochę ostygną

  Zgłoś nadużycie Mieszkaniec1234 czwartek, 30, styczeń 2020 21:18 Link do komentarza
 • ziemi nie oddam

  i gówno mi zrobicie

  Zgłoś nadużycie ziemi nie oddam czwartek, 30, styczeń 2020 09:11 Link do komentarza
 • Supersonic

  Ludzie traktują te drogę jako łącznik drogi 28 z 19. Nie przeszkadzają dziury i jadą ponad 100km/h. Nie przeszkadza również ze piesi idą poboczem. No to jak zrobi miasto te drogę to dopiero będzie autostrada. Mieszkam tam i aż się boję. Moja i sąsiadów ogromna prośba, stosujcie się do przepisów drogowych a zwłaszcza do prędkości. Ponieważ jest to również droga osiedlowa przy której mieszkamy, chodzimy do sklepu czy nasze dzieci do szkoły. Mam wrażenie ze dziury które są w jakimś stopniu spowalniały samochody.

  Zgłoś nadużycie Supersonic czwartek, 30, styczeń 2020 08:26 Link do komentarza
 • Mieszkaniec

  Zgodzę się z tym że jest to najgorsza ulica w Krośnie. Mniej więcej w pazdzierniku w przeciągu tygodnia ok. 4 osoby złapały tam kapcia, wiem bo sam widziałem samochody które stały poparkowane na poboczu. Sam ustępując tylko miejsca przy wymijaniu przy niemal zerowej predkosci doświadczyłem tego... Efekt: nówka opona przecięta od boku która nadawała się tylko na złom oraz prostowanie felgi... Mam nadzieję że miastu uda się ją szybciej wyremontować bo stan tej ulicy wola o pomstę do nieba

  Zgłoś nadużycie Mieszkaniec środa, 29, styczeń 2020 15:47 Link do komentarza
 • Krośnianin od urodzenia

  To jest chyba ulica w najgorszym stanie w mieście. Tragiczna. A wiele samochodów traktuje ją (i słusznie) jako łącznik drogi 28 do drogi 19.

  Zgłoś nadużycie Krośnianin od urodzenia środa, 29, styczeń 2020 09:19 Link do komentarza
 • jazz

  Remont półtora kilometrowego odcinka drogi będa robić dwa lata ???
  Po co ten beton, asfalt nie tańszy ?

  Zgłoś nadużycie jazz wtorek, 28, styczeń 2020 22:27 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj