Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Na narty czy na łyżwy? Trwają zapisy na bezpłatne zajęcia narciarskie i na lodowisku

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. www.czarnorzekiski.pl

Krośnieński magistrat zaprasza uczniów szkół podstawowych na bezpłatne zajęcia w ramach projektu pn. "Upowszechnianie sportów zimowych wśród uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Krosna". Zajęcia będą się odbywać na stoku narciarskim oraz na lodowisku. Projekt realizowany jest dzięki otrzymaniu już po raz drugi dofinansowania ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów Ministerstwa Sportu i Turystyki dla tego typu działań.

REKLAMAW ramach zajęć powstanie 16 dziesięcioosobowych grup, w tym 9 grup narciarstwa zjazdowego oraz 7 grup łyżwiarskich.

Zajęcia będą się odbywać od 8 lutego do 31 marca 2020 r. na wyciągu narciarskim (wybór wyciągu uzależniony jest od panujących warunków na stokach) oraz na krytym lodowisku przy ul. Bursaki w Krośnie.

Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie przekazany po utworzeniu się wszystkich grup. Będzie on uzależniony od panujących warunków atmosferycznych (nie dotyczy to zajęć na lodowisku).

Zgłoszenia na zajęcia wraz z oświadczenia rodziców będą przyjmowane do 7 lutego 2020 r. lub do momentu zgłoszenia się wymaganej liczby osób w Szkole Podstawowej nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie, ul. Wojska Polskiego 45.

Organizator zapewnia wszystkim uczestnikom bilety wstępu na obiekty oraz dojazd na wyciąg narciarki. Po stronie rodziców pozostaje zapewnienie sprzętu do narciarstwa zjazdowego, łyżew oraz dostarczenie dzieci na miejsce zbiórki odjazdu na zajęcia (w przypadku narciarstwa zjazdowego) lub do miejsca zajęć (lodowisko).

Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać pod numerem telefonu 13 47 43 335. Informację o ilości wolnych miejsc na poszczególne zajęcia otrzymacie pod numerem telefonu 13 474 39 40. Pobierz: regulamin i wymagane oświadczenie

(umk), red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj