Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Krośnianka, Jadwiga Jagieło - laureatką XI Konkursu Bizneswoman Roku Sukces Pisany Szminką

Jadwiga Jagieło laureatką XI Konkursu Bizneswoman Roku Sukces Pisany Szminką. Jadwiga Jagieło laureatką XI Konkursu Bizneswoman Roku Sukces Pisany Szminką. Fot. archiwum

Fundacja Sukces Pisany Szminką nagradza kobiety, które nie boją się realizować odważnych biznesowych, kulturalnych bądź społecznych projektów. W tym roku w XI edycji konkursu, w kategorii Działalność Społeczna, wyróżnieniem w ścisłym Finale została uhonorowana Krośnianka, Jadwiga Jagieło - założycielka i prezes Fundacji Wielkie Serce Dla Dzieci.

REKLAMAJadwiga Jagieło została doceniona za działania na rzecz dzieci i rodzin, szczególnie tych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, objętych działaniem pomocy społecznej, służb wspierających rodziny i systemu pieczy zastępczej. Za współpracę na rzecz dzieci z wieloma organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami państwowymi.

Wyboru finalistów w pięciu kategoriach dokonuje Loża Ekspertów ze świata biznesu, finansów i edukacji, której od 10 lat przewodzi dr Irena Eris.

Konkurs realnie wpływa na świadomość społeczną i pokazuje kobietom, jak szerokie mają przed sobą perspektywy działania oraz że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Cieszymy się, że również w Krośnie znalazła się kobieta, która ma odwagę zmieniać świat na lepsze. Jest wspaniałą inspiracją dla wszystkich, którzy chcą działać na rzecz innych.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj