Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

#zostańwdomu! Czytaj! Zobacz, co proponuje Krośnieńska Biblioteka Publiczna

Jak czytać kiedy biblioteka jest zamknięta? Rozwiązaniem mogą być zasoby książek cyfrowych dostępne w Internecie. Do czytania w tej formie zachęca Krośnieńska Biblioteka Publiczna.

REKLAMACzytelnicy KBP mogą otrzymać bezpłatne kody dostępu do czytelni internetowej IBUK Libra. Aby je otrzymać, wystarczy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać wiadomość e-mail z prośbą o udostępnienie kodu, w treści podając swoje imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej. W odpowiedzi biblioteka prześle unikatowy kod, który po zalogowaniu w serwisie IBUK Libra pozwoli korzystać z zasobów czytelni w dowolnym miejscu - w domu lub na urządzeniach mobilnych.

KBP zachęca do skorzystania z serwisów z bezpłatnymi i legalnymi e-bookami, jak np. serwis Wolne Lektury - wolnelektury.pl

Bogate zasoby zdigitalizowanych książek znaleźć można również w bibliotekach cyfrowych. Lista polskich bibliotek cyfrowych dostępna jest tutaj: http://fbc.pionier.net.pl/pro/zrodla/

Od 1 kwietnia czytelnicy będą mogli otrzymać kody do serwisu Legimi - legimi.pl. O sposobach ich dystrybucji wśród czytelników będziemy Państwa informować na bieżąco.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj