Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

#zostańwdomu! Sprawy w urzędzie załatwiaj przez Internet

Jeśli masz sprawę do załatwienia w krośnieńskim urzędzie miasta, pamiętaj, że masz możliwość załatwienia jej przez Internet bez konieczności wychodzenia z domu.

REKLAMASystem znacząco ułatwia mieszkańcom załatwienia wielu spraw w urzędzie bez konieczności wychodzenia z domu. Pozwala zalogowanemu użytkownikowi powierzyć do realizacji daną sprawę oraz sprawdzić jaki jest stan realizacji, a wszystko to w jednym miejscu i dostępne "od ręki" z poziomu domowego komputera, tabletu czy smartfonu. Portal nie posiada barier użytkowych i działa ze zgodnością WCAG 2.0. będąc kompatybilnym z systemami Android oraz iOS.

PORTAL INTERESANTA
Większość spraw, które na co dzień załatwiamy w urzędzie osobiście można załatwić przez Internet. Poznaj możliwości tego rozwiązania i załatwiaj sprawy w urzędzie nie wychodząc z domu. Kliknij i przejdź do portalu interesanta - tutaj. Żeby uniknąć jakichkolwiek problemów przeczytaj uważnie instrukcję użytkownika, która znajduje się - tutaj. Zobacz film instruktażowy.

eNALEŻNOŚCI
Do dyspozycji, tych wszystkich, którzy muszą wnieść opłaty, polecamy portal podatkowy (eNależności) - System umożliwiający mieszkańcom przeglądanie zobowiązań wobec urzędu, oraz wykonywanie płatności elektronicznych. Przejdź do portalu e-należności - tutaj. Instrukcja użytkownika portalu (eNależności) - tutaj. Zobacz film instruktażowy.

DLA UŁATWIENIA - APLIKACJA MOBILNA
Przypominamy również o aplikacji mobilnej - eurząd. Wystarczy pobrać ją na swój smartfon i już jesteś na bieżąco z wydarzeniami w swoim mieście. Instrukcja użytkownika - tutaj. Zobacz film instruktażowy aplikacji mobilnej.

Krośnieński magistrat zachęca do pozostania w domu, a w przypadku konieczności załatwienia spraw w urzędzie do skorzystania z możliwości załatwiania spraw mailowo, przez ePUAP lub telefonicznie.

(umk), red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj