Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Szpital w Krośnie prosi mieszkańców o pomoc

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Trudna sytuacja epidemiologiczna związana z pandemią koronawirusa spowodowała, że w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie stale wdrażane są nowe środki. Lecznica przygotowuje się i reaguje na dynamicznie zmieniającą się sytuację w tym zakresie.

REKLAMAKażde podejmowane przez Szpital działanie mają na celu ochronę pacjentów oraz personelu.

- W tym trudnym czasie jesteśmy blisko mieszkańców Krosna i powiatu, nie tylko przez podejmowane liczne czynności prewencyjne, ale również przez edukację sanitarno-epidemiologiczną - informuje dyrekcja szpitala.

- Wiemy, że otaczają nas ludzie dobrej woli. To oni swoim wsparciem urzeczywistniają słowa Jana Pawła II – patrona krośnieńskiego Szpitala mówiące o tym, iż „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. W ich stronę kierujemy słowa podziękowań za każdą pomoc, przyczyniającą się do wzmocnienia bezpieczeństwa pacjentów oraz personelu Szpitala - dodaje dyrekcja.

Apel
Krośnieński Szpital zwraca się z apelem o pomoc. - Będziemy wdzięczni za każde wsparcie rzeczowe i finansowe dedykowane w ramach zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa - czytamy w komunikacie.

W pierwszej kolejności potrzebnymi elementami są środki ochrony indywidualnej: maseczki FFP2 i FFP3, fartuchy chirurgiczne jednorazowego użytku sterylne lub niesterylne, przyłbice. Osoby, które wyrażają chęć wsparcia proszone są o kontakt z Sekcją Organizacji i Marketingu tel. 134378261.

- Licząc na Państwa przychylność, prosimy o kierowanie pomocy finansowej na konto Towarzystwa Przyjaciół Szpitala przy Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie: BANK NOWY BFG S.A nr konta: 32 8642 1083 2002 8328 9156 0001, dopisek: "na rzecz krośnieńskiego Szpitala". Towarzystwo jest organizacją pozarządową, której celem statutowym jest wspieranie działalności Szpitala m.in przez zakup niezbędnej aparatury medycznej. Wierzymy, iż dzięki Państwa wsparciu będziemy w stanie razem przejść przez ten trudny okres - apeluje dyrekcja szpitala w Krośnie.

red.

14 komentarzy

 • Pacjent

  Niestety, prawie każdy kto miał styczność z tym szpitalem nie dołoży do niego ani złotówki, tam ludzi traktuje się gorzej niż psa przy budzie i pomimo sytuacji teraz czkawką będzie odbijać się podejście do pacjentów w tym szpitalu. Przykro to mówić, ale tam swiat zatrzymał się 30 lat temu i Panowie, lekarze i cały personel żyją w innym świecie. Resztę niech każdy dopiszę sobie sam, chętnie dam kasę na różne tego typu instytucje w obecnej chwili, byle nie poszly na to gniazdo żmij

  Zgłoś nadużycie Pacjent środa, 01, kwiecień 2020 22:22 Link do komentarza
 • Szubra

  Pani , która tak skrytykowała Krosnieński szpital życze duzo zdrowia bo moze zdażyć sie że bedzie musiała z pomocy tego szpitala i personelu skorzystać i wtedy powie to co napisała. Wstyd. .

  Zgłoś nadużycie Szubra środa, 01, kwiecień 2020 13:37 Link do komentarza
 • Precz z antychrystem PP

  Swego czasu Stalin obiecywał ze jak wygra wybory to oddłuży szpital. Lnianke i fabos miał reaktywowac. Kadencje mijają a o obietnicy mieszkancy zapomnieli. Caly czas kłamie i oszukuje a glupole mu wierzą i na niego glosuja.

  Zgłoś nadużycie Precz z antychrystem PP wtorek, 31, marzec 2020 15:32 Link do komentarza
 • MX

  Do AD. Prawda boli!

  Zgłoś nadużycie MX wtorek, 31, marzec 2020 14:19 Link do komentarza
 • Ziutex

  Ale dlaczego dyrektor szpitala nie zwraca się z prośbą o wsparcie do PiS-u i ministra zdrowia?Czyż to nie oni rządzą i dzielą? Przecież niedawno wypieprzyli lekką ręką 2 TYSIĄCE MILIONÓW złotych na propagandę TVPis. Wiecie ile można kupić środków ochrony osobistej za taką furę pieniędzy?

  Zgłoś nadużycie Ziutex poniedziałek, 30, marzec 2020 22:27 Link do komentarza
 • Aka

  Kto chce pomaga a kto nie chce niech nie przeszkadza.

  Zgłoś nadużycie Aka niedziela, 29, marzec 2020 22:36 Link do komentarza
 • Jarosław Zbaw

  lekarze, pielęgniarki, salowe a nawet dyrekcja - szacun.
  Tu chyba nie chodzi o plucie i o jad ale niektórzy chcą zrozumieć jak to jest.
  jeden w telewizorze gada że wszystko jest ok i jest na wszystko.
  drugi kupuje bomby, rakiety, efy 35, jakieś tarcze rakietowe za ciężkie miliardy a tu pan Dyrektor musi ludzi o parę złoty na maski i kombinezony.

  Zgłoś nadużycie Jarosław Zbaw niedziela, 29, marzec 2020 22:00 Link do komentarza
 • Krosno

  Powiem tak to co się działo w szpitalu w Krośnie przez ostatnie lata nie dbali o pacjentów
  Szpital w Krośnie miał miano umieralnia bo personel lekarze mieli wszystko gdzieś
  A teraz kiedy jest naprawdę trudno proszą o pomoc ja też się boję tego co się dzieje
  Bo to mega poważne każdy znas może być ofiarą a krosniejski szpital co robi prosi o
  Pieniądze. Odpowiadam in i mam nadzieję że władze szpitala to przeczytają trzeba była o nas dbać zawsze
  a nie olewaliscie pacjentów pamiętam jak mój tat był po udarze i musiałem prosić lekarzy
  o badania a oni mówili że nie trzeba bo ważniejsza była kawka i siedzenie na dupie a teraz
  kiedy to wy jesteście narażeni to wołacie do ludzi których zawiedliście i nie macie na co liczyć

  Zgłoś nadużycie Krosno niedziela, 29, marzec 2020 21:21 Link do komentarza
 • Tt

  Czytając komentarze to tak jak by połowa się z choinki urwala. Bo PIS bo Owsiak, żaden kraj na świecie nie był na to przygotowany debile jedne. Jeżeli szpitale lub inne jednostki medyczne proszą o pomoc to niektórzy Po prostu pomagają A ci co plują jeden nie robią noc bo przecież wszystko się należy. Qurwa mac co jest z wami gdzie wy żyjecie??? Może na zielonej wyspie bo tak to wygląda. To tak jakby połowa społeczeństwa do tej pory żyła w jakimś kokonie a teraz nagle jest boom. Ludzie ogarnijcie się

  Zgłoś nadużycie Tt niedziela, 29, marzec 2020 20:33 Link do komentarza
 • __AD__

  MX !!! plujesz jadem aż ci klawiaturkę zżera !!! Każda osoba siejąca zamęt, ferment i PANIKĘ powinna zostać wypier___na na zbity pysk. Szpital ma pomagać a nie jeszcze podgrzewać atmosferę i siać panikę która nikomu nie jest potrzebna szczególnie w tym czasie! Jeżeli uważasz że ktokolwiek mógł się przygotować na obecną sytuację to ... WEŹ SIĘ ROZPĘDŹ I O NAJBLIŻSZĄ ŚCIANĘ GŁOWĄ ..dobrze Ci to zrobi.

  Zgłoś nadużycie __AD__ niedziela, 29, marzec 2020 18:56 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj