Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Zamawiaj jedzenie z dostawą do domu

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Masz ochotę na włoską pizzę, amerykańskie burgery, placki po węgiersku, czeskie knedle z gulaszem albo po prostu na swojskiego schabowego z ziemniakami i surówką, czy inne domowe potrawy? Dobrze trafiłeś. Restauracja, Pub & Club Wyszynk dowiezie do Twojego domu, czy miejsca pracy.

REKLAMAW związku z pandemią koronawirusa lokale gastronomiczne zawiesiły lub ograniczyły swoją działalność do odwołania. Oczywiście - nie wszystkie.

Pomimo decyzji Ministerstwa, wciąż możemy cieszyć się smakiem naszych ulubionych potraw. Bez przeszkód można zamówić je z dowozem do domu lub odebrać na wynos. Każdego dnia czeka na Was pyszny zestaw dnia, przygotowywany przez "Wyszynk Krosno" (ul. Okrzei 1). Wystarczy jeden telefon, a smaczny obiad w przystępnej cenie trafi prosto pod Wasz próg.

Zestawy obiadowe można zamawiać pod numerem tel. 13 43 612 27 lub 731 846 556 od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 do 20. Każdego dnia Wyszynk proponuje inny zestaw obiadowy w przystępnej cenie - 16 zł. Aktualne "dania dnia" publikowane są na FB restauracji facebook.com/WyszynkKrosno/ Znajdziecie tam również inne promocje. Oprócz zestawów obiadowych możecie zamówić dowolne danie, znajdujące się w karcie menu


3 rozmiary, 3 stałe ceny
Aktualnie Wyszynk przygotował dla fanów włoskiej pizzy stałą promocję. Wszystkie pizze z karty, 30 cm - 17 zł, 40 cm - 20 zł, 50 cm - 25 zł. Zobaczcie tutaj: Promocja na pizzę. 3 rozmiary, 3 stałe ceny!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniu klientów, restauracja w swojej ofercie od 2 kwietnia do stałego menu dorzuca oryginalna potrawę, jaką jest Bigos Myśliwski. W swojskich klimatach nie brakuje smalczyku ze skwarkami, który również dostępny jest dla zamawiających. O ceny i porcje zapytajcie dzwoniąc pod numer tel. 13 43 612 27 lub 731 846 556.

Menu dostępne tutaj: www.wyszynk.com/menu/

Dowóz oraz odbiór zamówień na wynos odbywa się z zachowaniem zasad, które gwarantować mają bezpieczeństwo zarówno pracownikom restauracji, jak również jej klientom.

materiał sponsorowany

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj