Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Porady prawne i poradnictwo obywatelskie wyłacznie online

Porady prawne i poradnictwo obywatelskie wyłacznie online Fot. Pexels

Do odwołania jest niedostępna usługa nieodpłatnej pomocy prawnej w tradycyjnej formie rozmowy indywidualnej. Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie, czy pomoc prawna będą świadczone przez telefon, mail, komunikator internetowy lub wideorozmowę.

REKLAMAJak informuje krośnieński Urząd Miasta, aby skorzystać z takiej formy świadczenia konieczne jest wcześniejsze przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z załączonym skanem lub zdjęciem wypełnionego i podpisanego wniosku o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa prawnego zawierającego oświadczenie, że nie jest się w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej. Wzór wniosku do pobrania znajduje się poniżej aktualności.

Wniosek można również sporządzić własnoręcznie, według podanego wzoru i przekazać do Urzędu Miasta Krosna przy ul. Lwowska 28a. Po przesłaniu na podany adres e-mail lub złożeniu wniosku w krośnieńskim urzędzie zostanie wyznaczony termin porady, o którym zainteresowany zostanie poinformowany.

W wyjątkowej sytuacji uzasadnionej brakiem dostępu do Internetu osoba potrzebująca nieodpłatnej pomocy prawnej lub porady obywatelskiej może złożyć wniosek o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z oświadczeniem - ustnie przez telefon.      

Dodatkowe informacje można uzyskać numerem telefonu: 722 392 551 lub 13 47 43 214.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj