Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Mamo, Tato - czas do pracy". "Kolorowe Nutki" zapraszają dzieci do żłobka

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Pexels

Projekt skierowany jest do czternastu osób zamieszkałych na terenie miasta Krosna oraz powiatu krośnieńskiego, które deklarują chęć powrotu na rynek pracy po przerwie związanej z pełnieniem funkcji opiekuńczych nad dziećmi do lat 3 (urodzeniem lub wychowaniem dziecka).

REKLAMAW projekcie może wziąć udział siedem osób bezrobotnych, lub biernych zawodowo pozostających poza rynkiem pracy ze względu na obowiązek opieki nad dziećmi do lat 3 oraz siedem osób opiekujących się dzieckiem do lat 3, pracujących, a będących w trakcie przerwy związanej z urlopem macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym.

Termin rekrutacji uzupełniającej trwa do 15 maja 2020 r.

Aby wziąć udział w projekcie należy złożyć formularz rekrutacyjny wraz z wymaganymi załącznikami oraz kartę zgłoszenia dziecka.

W związku z zagrożeniem COVID-19 nabór prowadzony będzie wyłącznie drogą elektroniczną. Dokumenty rekrutacyjne należy podpisać następnie zeskanować lub zrobić zdjęcie i przesłać na dedykowaną w tym celu chronioną certyfikatem SSL pocztę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o wynikach rekrutacji będą podawane telefonicznie od 1 czerwca 2020 r. Przyjęcie dziecka do żłobka wiąże się z podpisaniem umowy uczestnictwa w projekcie. Żłobek czynny będzie w godzinach od 6.30 do 16.30.

Informacje na temat projektu oraz dokumenty rekrutacyjne (do pobrania) znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta Krosna www.krosno.pl w zakładce: Dla mieszkańców - Zdrowie i pomoc społeczna - Żłobki - Żłobek Miejski. Informacje można uzyskać także pod nr telefonów: 13 47 43 980 oraz 887 200 206.

Nabór uzupełniający do oddziału Żłobka Miejskiego "Kolorowe Nutki" w Krośnie funkcjonującego w ramach projektu unijnego realizowanego w ramach konkursu nr RPPK.07.04.00-IP.01-18-016/18 RPO WP na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VII Regionalny rynek pracy, Działania 7.4 Rozwój opieki żłobkowej w regionie.

red., (umk), (rdn)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj