Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Trwają remonty na krośnieńskich ulicach

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W Krośnie rozpoczęły się pozimowe remonty dróg. Kierowcy czekają  utrudnienia. Będą one zależne od lokalizacji, w wielu miejscach pojawi się ruch wahadłowy, zajęcie pasa ruchu lub zwężenia. Ruchem będą sterować pracownicy wykonujący naprawy.

REKLAMAJak informuje krośnieński magistrat, w pierwszej kolejności drogowcy będą uzupełniać ubytki nawierzchni na głównych ulicach, po których odbywa się regularna komunikacja. Trwają roboty w Śródmieściu i na terenie dzielnicy Suchodół.

Od wtorku, 21 kwietnia prace remontowe wykonywane będą na ulicach dzielnic: Zawodzie, Białobrzegi i Krościenko Niżne.  W kolejnym tygodniu od 27 kwietnia remontowane będą ulice osiedli:  Osiedla Polanka, Turaszówka i Traugutta.

Podjęto działania, aby prace rozpoczęła równolegle druga brygada remontowa na ulicach osiedli: Południe, Tysiąclecia, Markiewicza i Grota Roweckiego.

- Zaplanowane remonty będą prowadzone sukcesywnie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych oraz pod ruchem samochodowym - informuje urząd miasta.

(rdn)

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj