Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W Krośnie trwa akcja "Maseczka dla seniora"

W Krośnie trwa akcja "Maseczka dla seniora" Fot. Freepik.com

Każdy mieszkaniec, który ukończył 65. rok życia otrzyma bezpłatnie maseczkę ochronną. Początkiem kwietnia prezydent Krosna przekazał również 200 sztuk specjalistycznych maseczek ochronnych FFP2 dla krośnieńskiego szpitala.

REKLAMAOd 16 do 21 kwietnia w sześciu dzielnicach i pięciu osiedlach miasta Krosna rozdysponowano wśród krośnieńskich seniorów ponad 10 000 sztuk maseczek ochronnych. W maseczki wyposażeni zostali również mieszkańcy dwóch krośnieńskich Domów Pomocy Społecznej. Akcja ma zakończyć się w środę, 22 kwietnia.

- Dla nas wszystkich to trudny czas, dlatego wzajemnie musimy się wspierać. Osoby w wieku 65+ to grupa najbardziej narażona na zakażenie Covid-19. Z troską o nich zainicjowaliśmy akcję "Maseczka dla seniora", w którą z ogromnym zapałem włączyły się jednostki OSP oraz Rady Dzielnic i Osiedli, za co im bardzo dziękuję. Serdeczne podziękowania należą się także Radnym Miasta Krosna, pracownikom Miejskiego Żłobka "Kolorowe Nutki" w Krośnie oraz Placówki Wsparcia Dziennego "Ogródek Jordanowski", którzy z dużym zaangażowaniem i poświęceniem wspierali nas logistycznie w sprawnym przeprowadzeniu akcji. Dziękuję raz jeszcze wszystkim osobom, które przyłączyły się do akcji - mówi Piotr Przytocki, prezydent Krosna.

W akcji brała udział Ochotnicza Straż Pożarna z Białobrzeg, Turaszówki, Polanki oraz Suchodołu. Pomoc w rozdysponowaniu udzieliła Rada dzielnic i osiedli: Białobrzegi, Grota Roweckiego, Krościenko Niżne, 1000-lecia, Polanka, Południe, Zawodzie.

(rdn)

1 komentarz

  • Wojciech Gonet

    do dzisiaj 26.04 nie otrzymaliśmy maseczki.Mam 78 lat a żona o rok młodsza .Mieszkamy od Urzędu Miasta w odległości -
    na rzut beretem.Dziękujemy poradzimy sobie.

    Zgłoś nadużycie Wojciech Gonet niedziela, 26, kwiecień 2020 09:34 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj