Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Prezydent doceni ludzi "kultury". Moża jeszcze składać wnioski

Prezydent doceni ludzi "kultury". Moża jeszcze składać wnioski Fot. archiwum UM Krosno

Jeszcze przez cztery dni (do 30 kwietnia) w krośnieńskim urzędzie można składać wnioski w ramach 16. edycji nagrody Prezydenta za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Nagroda przyznawana jest twórcom i animatorom kultury związanym ze środowiskiem Krosna za szczególne osiągnięcia artystyczne oraz za wyróżniające się dokonania na rzecz upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego.

REKLAMANagrody przyznawane będą w dwóch kategoriach: za całokształt działalności oraz za wybitne osiągnięcia i mogą być przyznawane indywidualnie lub zbiorowo.

Formularz wniosku oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych można pobrać tutaj: wniosek | oświadczenie - lub otrzymać w Wydziale Kultury i Sportu Urzędu Miasta Krosna.

Wnioskodawcami mogą być między innymi: Komisja Kultury i Sportu Rady Miasta Krosna, instytucje kultury, stowarzyszenia lub związki twórcze i kulturalne, szkoły artystyczne, jednostki samorządu terytorialnego, środowiska twórcze lub grupa osób z danego środowiska twórczego.

Powołana przez prezydenta komisja wybierze najbardziej wyróżniające się postacie życia kulturalnego Krosna.

Wypełniony wniosek oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy złożyć w terminie do dnia 30 kwietnia br. na adres: Urząd Miasta Krosna, Wydział Kultury i Sportu, ul. Lwowska 28a, 38-400 Krosno. Wnioski przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

(rdn), (umk)

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj