Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W Krośnie powstaje Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej Dzieci i Młodzieży

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Pexels

4 maja w Krośnie rozpoczyna swoją działalność Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej Dzieci i Młodzieży. Placówkę uruchamia SPECMED Sp.z o.o. NZOZ, Zespół Przychodni i Poradni Specjalistycznych z siedzibą przy ul. Grodzka 47a.

REKLAMAPlacówka ma zapewniać pomoc doraźną, jak i terapię długoterminową, dzieciom i młodzieży do 21 roku życia, prowadzoną przez wykwalifikowanych terapeutów środowiskowych, psychologów i psychoterapeutów. Porady będą bezpłatne, w pełni refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Aby skorzystać z usług ośrodka, nie potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego. Rejestracja pacjentów trwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 12 pod numerem telefonu 13 43 97 166.

Jak informuje SpecMed, w chwili obecnej zapewne sporo rodzin potrzebuje wsparcia, w związku z czym w ramach działalności naszego ośrodka, można skorzystać zarówno z teleporady, jak i porady w placówce - z zachowaniem wszystkich obowiązujących procedur bezpieczeństwa.

(rdn)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj