Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Potrzebujesz worków na odpady komunalne? Musisz je zgłosić pisemnie

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Do odwołania krośnieński REMONDIS zawiesza usługę wydawania worków na odpady komunalne dla właścicieli nieruchomości zlokalizowanych na terenie Krosna. Mieszkańcy, którzy potrzebują worków muszą wypełnić wniosek i dostarczyć go do spółki. Na podstawie indywidualnych zgłoszeń - worki będą dostarczane, w miarę możliwości.

REKLAMAWzór wniosku znajduje się - tutaj, a wypełnione dokumenty w formie papierowej można złożyć w skrzynce podawczej umieszczonej na drzwiach biura działu logistyki REMONDIS KROeko Sp. z o.o. lub w skrzynce pocztowej znajdującej się przy kasie MPGK Krosno. Wniosek można również przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tradycyjną pocztą na adres spółki REMONDIS KROeko, ul. Fredry 1, 38-400 Krosno.

Drugi pakiet worków na ten rok będzie dystrybuowany jednorazowo w maju. Należy pamiętać, aby w zgłoszeniu podać adres nieruchomości, ilości osób zamieszkujących nieruchomość oraz ilości worków poszczególnych kolorów niezbędnych do bieżącego gromadzenia odpadów.
 
Krośnieński Urząd Miasta przypomina o obowiązku aktualizowania deklaracji w przypadku zmiany ilości osób zamieszkujących nieruchomość. Od ilości osób uzależniona jest wielkość pojemnika przeznaczonego na odpady zmieszane oraz ilość worków do segregacji odpadów.

(rdn)

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj