Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Do PSZOK można już dostarczać wszystkie odpady

Do PSZOK można już dostarczać wszystkie odpady Fot. KrosnoCity.pl

Od 4 maja Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Białobrzeskiej 108 w Krośnie wznawia odbiór wszystkich odpadów. Nadal obowiązują jednak zasady reżimu sanitarnego obowiązujące w miejscach publicznych.

REKLAMAOd poniedziałku, 4 maja PSZOK będzie czynny 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. od 15.00 do 19.00 oraz w soboty w godz. od 8.00 do 14.30.

Jak informuje zarząd MPGK, Krośnieński Holding Komunalny - mieszkańcy, którzy chcą skorzystać z bezpłatnej możliwości oddania selektywnie zbieranych odpadów (zgodnie z regulaminem PSZOK wywieszonym przy bramie wjazdowej do obiektu) muszą posiadać przy sobie kody kreskowe naklejane na worki do segregacji odpadów komunalnych. Za ich pomocą prowadzona będzie identyfikacja mieszkańców. Mając na uwadze bezpieczeństwo pracowników PSZOK oraz mieszkańców, Spółka apeluje o zachowanie wszelkich środków ostrożności i przestrzeganie obowiązujących w całym kraju restrykcji - obowiązkowe zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie m.in. 2 metrów odległości.

(wzs), (rdn)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj