Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Ratujemy KrosnoSferę". Zobacz film promujący akcję

Jeszcze do końca maja poprzez portal Odpal Projekt można wesprzeć - KrosnoSferę - bezpłatny dwutygodnik społeczno-kulturalny.

REKLAMAKrosnoSfera powstaje dzięki pasji i pracy wolontariuszy. Jest to działalność społeczna, nie zarobkowa. Dzięki sponsorom i darczyńcom pokrywane są niezbędne koszty druku, transportu z drukarni, księgowości.

Film promujący akcję "Ratujmy KrosnoSferę" na portalu Odpal Projekt.
- Z całego serca dziękujemy dotychczasowym darczyńcom, zarówno tym, którzy wsparli naszą zbiórkę, jak i tym, którzy wpłacili darowiznę na nasze konto. To dzięki Wam ukaże się 30 numer KrosnoSfery. Dziękujemy Wam, że jesteście. Wasze wsparcie jest dla nas dowodem zaufania, umacnia nas w przekonaniu, że to, co robimy ma sens i że niezależne media są potrzebne - mówi Piotr Dymiński, redaktor naczelny KrosnoSfera.

- Nie mamy finansowania z miasta, ani innych dotacji. Kryzys gospodarczy spowodowany działaniami w ramach walki z epidemią COVID-19 uderzył praktycznie we wszystkie branże, z którymi współpracujemy. Nasi dotychczasowi sponsorzy i darczyńcy walczą o przetrwanie na rynku. Żebyśmy i my mieli szansę  przetrwać trudny czas i wydać kolejne numery KrosnoSfery, potrzebujemy Waszej pomocy. W ramach zbiórki przygotowaliśmy nagrody dla naszych darczyńców. Są opcje dla osób prywatnych oraz firm. Mamy nadzieję, że każdy chętny znajdzie coś dla siebie - dodaje Piotr Dymiński.

Zobacz także artykuł z 24 kwietnia: Co dalej z KrosnoSferą? Dziś miał się ukazać kolejny numer gazety

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj