KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pani Jadzia schudła 10kg w Projekt Zdrowie!

Jadzia schudła 10kg w Projekt Zdrowie! Przed i po kuracji. Jadzia schudła 10kg w Projekt Zdrowie! Przed i po kuracji.

Pani Jadzia przeszła gigantyczny przeskok z wysokiej do niskiej wagi. Jak podkreśla, teraz aktywności fizyczne nie musi być morderczą walką o oddech przy 10 km biegu. Efekty wciąż motywują do pracy nad sylwetka i zdrowiem. Zobaczcie, co pacjentka Projekt Zdrowie mówi o swojej kuracji.

REKLAMA


Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzje o odchudzaniu?
Moja decyzja wynikała po części z postanowienia noworocznego i chęci posiadania wymarzonej sukni ślubnej, która wyglądałaby dobrze na mnie w "mniejszej" wersji. Kolejnym argumentem były zaczynające się problemy m.in. ze stawami, z układem pokarmowym. Chciałam także nauczyć się kontrolować to co jem, aby były to zdrowe, lekkie i smaczne posiłki.

Czy bała się Pani pierwszej wizyty?
Na pierwszą wizytę przyszłam zarazem zestresowana i podekscytowana. Nigdy nie korzystałam z usług dietetyka, raczej próbowałam sama się odchudzać, niestety z marnym efektem. Pamiętam, że pierwsza wizyta na pewno dała mi ogromnego kopa energii.

Czy czegoś się Pani obawiała przed podjęciem kuracji?
Bałam się jak będzie przebiegała kuracja. Co będę jeść? Jak połączyć to z dietą bezglutenową? Czy będę musiała nosić tonę jedzenia ze sobą na uczelnię/do pracy? Teraz już przywykłam do "diety pudełkowej", a dzięki kuracji poznałam tajniki kuchni lekkostrawnej, która idealnie dopasowała się do diety bezglutenowej i złagodziła objawy celiakii.

Co Panią najbardziej motywowało?
Motywację do dalszego działania dają na pewno cotygodniowe wizyty. Pierwszy zadowalający wynik było widać już po tygodniu. Kuracja w Projekt Zdrowie to gigantyczny przeskok z wysokiej do niskiej wagi.

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?
Tak, jestem bardzo zadowolona. Zmieniło się całe moje nastawienie do jedzenia, do aktywności fizycznej, do świadomości konsumenckiej i dbania o własne zdrowie. Myślę, że to ważne szczególnie przy zakupach, aby mieć świadomość co jest dla nas dobre.

Jakie są Pani odczucia i emocje związane z tak spektakularną zmianą?
Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam zrzucić nadprogramowe kilogramy i zwiększyć przy tym masę mięśniową, poznać nowe aktywności fizyczne, które nie muszą być morderczą walką o oddech przy 10 km biegu lub ćwiczeniach na siłowni. Nauczyłam się też łączyć domowe gotowanie z obowiązkami zawodowymi i studiami, a także czasem wolnym. Efekty motywują mnie jeszcze bardziej, aby wyrobić piękną sylwetkę i utrzymywać nowopoznany styl zdrowego życia.


Dietetycy: Katarzyna Wyżgolik oraz mgr. Ksenia Konieczny.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty i zadba o wzmocnienie odporności Twojego organizmu. Projekt Zdrowie oferuje również możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonana zostanie analiza składu ciała, a specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Odważ się na zmiany i zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem pod numerem telefonu: 886 619 999 (emial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE mieści się w Krośnie przy ul. Niepodległości 15A.

artykuł sponsorowany
  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?