Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Dzień Dziecka z VIVO! Krosno

VIVO! Krosno przygotowało niecodzienny konkurs taneczny z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Co należy zrobić, aby wziąć udział w akcji? Wystarczy nagrać krótkie video, w którym najmłodsi odtworzą układ taneczny zaprezentowany przez dwie uwielbiane maskotki: MINIONKA i OLAFA. Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody, takie jak zestawy kultowych klocków LEGO oraz mega puzzle. To nie wszystko! Zwieńczeniem konkursu będzie klip zmontowany z filmików przesłanych przez laureatów. Konkurs trwa w dniach 27 maja - 5 czerwca.

REKLAMAMimo zakazu zgromadzeń publicznych i konieczności trzymania odpowiedniego dystansu VIVO! Krosno nie zapomina o najmłodszych w dniu ich święta. W tym roku, z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Dziecka, Centrum Handlowe przygotowało kreatywny konkurs taneczny. Mechanizm akcji jest bardzo prosty. Dzieci muszą nagrać krótki film (max. 1,5 min), w którym odtworzą układ taneczny wykonany przez dwie popularne postaci z bajek: MINIONKA i OLAFA. Materiał, z zaproszeniem najmłodszych do zabawy, znajduje się na profilu Facebook VIVO! Krosno.

Przygotowane nagranie należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Na uczestników zabawy czeka aż 70 nagród: 20 zwycięzców konkursu otrzyma zestawy kultowych klocków LEGO, a dla kolejnych 50 osób przygotowano nagrody gwarantowane, takie jak mega puzzle czy zabawki dostosowane do wieku i płci dziecka. Nagrody główne zostaną dostarczone przez żywe maskotki bezpośrednio do domów maluchów, które wzięły udział w zabawie. Zwieńczeniem konkursu będzie klip, który powstanie z połączenia filmików przesłanych przez laureatów.  

W konkursie mogą uczestniczyć osoby w wieku 4-15 lat.

- Organizowany przez nas Dzień Dziecka odbędzie się tym razem w dość nietypowej formie. W związku z ograniczeniem zgromadzeń społecznych i koniecznością zachowania dystansu społecznego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie wirtualnego konkursu tanecznego, w którym można wziąć udział nie wychodząc z domu. Zachęcamy wszystkie dzieci oraz ich rodziców do włączenia się w zaproponowaną przez nas zabawę oraz do przesyłania kreatywnych nagrań - mówi Izabela Malecha, dyrektor VIVO! Krosno.

Przypominamy, że materiał w imieniu dzieci mogą przesłać wyłącznie rodzice bądź opiekunowie prawni. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej VIVO! Krosno.

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj