KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jak oceniasz funkcjonowanie Urzędu Miasta? Wypełnij ankietę!

Jak oceniasz funkcjonowanie Urzędu Miasta? Wypełnij ankietę! Fot. KrosnoCity.pl

Krośnieński magistrat zaprasza mieszkańców Krosna do udziału w badaniu ankietowym, które dotyczy funkcjonowania Urzędu Miasta oraz niektórych spraw związanych z rozwojem miasta.

REKLAMA


Badanie jest anonimowe, a uzyskane wyniki zostaną wykorzystane na potrzeby opracowania projektu pn. "Kreujemy + Rozwijamy + Ożywiamy + Stymulujemy + Nakreślamy + Odmieniamy = KROSNO", który zostanie zgłoszony do konkursu w ramach programu "Rozwój Lokalny", finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Wypełnij ankietę, kliknij tutaj: Ankieta oceny funkcjonowania Urzędu Miasta Krosna oraz działań podejmowanych przez władze Miasta

- Zależy nam na szerokim włączeniu mieszkańców w proces myślenia o przyszłości naszego miasta i wspólnej refleksji o kierunkach pożądanych zmian. Zachęcam Państwa do udziału w badaniu. Dzięki temu w pracach nad przygotowaniem projektu będziemy mogli oprzeć się na opiniach szerokiej reprezentacji mieszkańców i odpowiednio do ich potrzeb zaprojektować przyszłość miasta - mówi Piotr Przytocki, prezydent Krosna.

Ankieta będzie dostępna do 10 lipca 2020 r. Jej wypełnienie zajmuje ok. 10 minut.

(umk), (red.)

  • autor: (umk), (red.)

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?