Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Jak oceniasz funkcjonowanie Urzędu Miasta? Wypełnij ankietę!

Jak oceniasz funkcjonowanie Urzędu Miasta? Wypełnij ankietę! Fot. KrosnoCity.pl

Krośnieński magistrat zaprasza mieszkańców Krosna do udziału w badaniu ankietowym, które dotyczy funkcjonowania Urzędu Miasta oraz niektórych spraw związanych z rozwojem miasta.

REKLAMABadanie jest anonimowe, a uzyskane wyniki zostaną wykorzystane na potrzeby opracowania projektu pn. "Kreujemy + Rozwijamy + Ożywiamy + Stymulujemy + Nakreślamy + Odmieniamy = KROSNO", który zostanie zgłoszony do konkursu w ramach programu "Rozwój Lokalny", finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Wypełnij ankietę, kliknij tutaj: Ankieta oceny funkcjonowania Urzędu Miasta Krosna oraz działań podejmowanych przez władze Miasta

- Zależy nam na szerokim włączeniu mieszkańców w proces myślenia o przyszłości naszego miasta i wspólnej refleksji o kierunkach pożądanych zmian. Zachęcam Państwa do udziału w badaniu. Dzięki temu w pracach nad przygotowaniem projektu będziemy mogli oprzeć się na opiniach szerokiej reprezentacji mieszkańców i odpowiednio do ich potrzeb zaprojektować przyszłość miasta - mówi Piotr Przytocki, prezydent Krosna.

Ankieta będzie dostępna do 10 lipca 2020 r. Jej wypełnienie zajmuje ok. 10 minut.

(umk), (red.)

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj