Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Pan Mirosław schudł 20 kg w Projekt Zdrowie!

Dziś przedstawiamy Wam Pana Mirosława, któremu w 4 miesiące udało się zgubić 20 kg! To niesamowite dokonanie. Pana Mirosława w chwili obecnej tak rozpiera energia i optymizm, że chce podzielić się swoją radością z całym światem!

REKLAMACo skłoniło Pana do podjęcia kuracji?
Od jakiegoś czasu zmagałem się z otyłością. Codzienne czynności coraz częściej sprawiały mi trudność - zwykłe zawiązanie butów stawało się uciążliwe. Przestałem mieścić się w swoje ubrania. Moje samopoczucie było dużo gorsze. Młody również nie jestem, więc chciałem zadbać o swoje zdrowie.

Jak dowiedział się Pan o Gabinecie Projekt Zdrowie?
O Gabinecie Projekt Zdrowie dowiedziałem się od członków rodziny, gdyż zauważyłem u nich ogromne zmiany na lepsze. Dostrzegłem fakt, że kuracja której się podjęli jest skuteczna.

Co motywowało Pana do wytrwania na diecie?
Po zgubieniu paru kilogramów zauważyłem, że poprawiło się znacznie moje samopoczucie. Muszę przyznać, że szybkie rezultaty motywowały mnie do dalszej diety jak nic innego! Rodzina również była dla mnie wsparciem i motywacją.

Czego najbardziej Pan się obawiał?
Obawiałem się, że po prostu nie wytrwam. Podejmowałem w swoim życiu już liczne próby zgubienia kilku kilogramów, ale nigdy nie potrafiłem wytrwać dłużej niż tydzień. Nie widziałem również żadnych efektów. Obawiałem się że tym razem stanie się to samo. A jednak!

Co zmieniło się w Pana życiu po kuracji?
Czuję się bardzo dobrze w swoim ciele. O wiele zdrowiej niż w ubiegłym roku. Zmieniłem nawyki żywieniowe i bardzo dobrze się z tym czuję, ponieważ w żaden sposób się nie katuję żadnymi głodówkami.

Co powiedziałby Pan osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?
Jestem przykładem na to, że można to osiągnąć, wystarczy trochę wiary w siebie i wytrwałości, a mogę zapewnić, że efekty są warte tego wszystkiego. To wszystko jest dla naszego zdrowia.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty i zadba o wzmocnienie odporności Twojego organizmu. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Odważ się na zmiany i zapisz się  na bezpłatną konsultację z dietetykiem pod numerem telefonu: 886 619 999.

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
Krosno, ul. Niepodległości 15 A, tel. 886 619 999, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


dietetyk Katarzyna Wyżgolik oraz mgr Ksenia Konieczny

artykuł sponsorowany

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj