Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Sylwia schudła 13 kilogramów w 4 miesiące

Poznajcie Sylwię, która podczas 4 miesięcznej kuracji w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie straciła 13 kg! Dziś, nasza bohaterka może pochwalić się nie tylko piękną sylwetką, ale także dobrym samopoczuciem i wielką satysfakcją. Sukces ten udało się osiągnąć dzięki systematycznej i wytrwałej współpracy z dietetykiem oraz wsparciu najbliższych. Zmiany, które nastąpiły w tym czasie są niesamowite! Przeczytajcie sami, jak Sylwia wspomina kurację.

REKLAMACo Ciebie skłoniło do podjęcia kuracji?
Moja decyzja wynikła po części z postanowienia noworocznego, ale również z chęci posiadania pięknych ubrań, które zawsze były na mnie za małe. Chciałam coś zmienić w sowim życiu, odżywiać się zdrowo,  nie dla kogoś, tylko dla samej siebie! Poza tym chciałam poczuć się w sowim ciele tak jak kiedyś, zanim przytyłam.

Jak dowiedziałaś się o Gabinecie Projekt Zdrowie?
O Gabinecie Projekt Zdrowie dowiedziałam się przeglądając portale społecznościowe. Bardzo  zaciekawiły mnie metamorfozy, które były tam zamieszczone.

Co Cię motywowało do wytrwania na diecie?
Myślę, że najbardziej motywowały mnie moje wyniki. Bardzo szybko zaczęłam osiągać niższą wagę. Już po dwóch tygodniach było widać ogromne różnice. Również dzięki Pani dietetyk wytrwałam w tym trudnym dla mnie czasie.

Czego się najbardziej obawiałaś?
Najbardziej bałam się, że nie dam rady, że te wizyty będą bez sensu, że zmarnuje tylko czas.  Obawiałam się również sytuacji, kiedy pojawi się głód, na szczęście tak w ogóle nie było. Czułam się najedzona, a posiłki były pyszne. Wszystko poszło tak jakby z górki. Każdy wspierał mnie w tym czasie i bardzo im za to dziękuje.

Co zmieniło się w Twoim życiu po kuracji?
Po pierwsze lepiej się czuje. W końcu mogę kupić sobie to co mi się podoba. Zaczęłam się lepiej odżywiać, co wcześniej uważałam za coś niemożliwego. Zaczęłam żyć aktywnie. Mimo panującej pandemii nie zrezygnowałam z ćwiczeń domowych. Kuracja ta jest wielkim plusem dla mojego zdrowia.

Jesteś zadowolona z osiągniętych efektów?
Tak!! Jestem bardzo zadowolona. Nie spodziewałam się, że uzyskam takie efekty. Jest to dla mnie wielkie osiągnięcie. Teraz wiem, że można zdobyć dużo, jeżeli tylko się chcę, mocno w to wierzy, a człowiek sam siebie nie oszukuje. Zmieniło się też moje postrzeganie samej siebie i świata.

Jakbyś zachęciła innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?
Po pierwsze nie wstydźcie się ! Taka wizyta może dużo zmienić w waszym życiu. Projekt Zdrowie będę polecać wszystkim, którzy chcą coś zmienić, gdyż warto przyjść i zdobyć swój cel i żyć zdrowo. Jestem osobą bardzo nieśmiałą, wstydziłam się wizyt, reakcji moich znajomych, ale uwierzcie, że nie warto tak myśleć. Róbcie to dla siebie i własnego zdrowia.Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty i zadba o wzmocnienie odporności Twojego organizmu. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Odważ się na zmiany i zapisz się  na bezpłatną konsultację z dietetykiem pod numerem telefonu: 886 619 999.

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
Krosno, ul. Niepodległości 15 A, tel. 886 619 999, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


dietetyk Katarzyna Wyżgolik oraz mgr Ksenia Konieczny

artykuł sponsorowany

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj