KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Bądź Aktywny! VIVO Krosno nagradza rowerzystów

Od 3 do 30 sierpnia Centrum Handlowe VIVO! Krosno rzuca wyzwanie wszystkim miłośnikom rowerów. Z pewnością mnóstwo osób w wakacje wybiera rower do poruszania się po mieście albo po prostu dla przyjemności w wolnym czasie. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby przy okazji podjąć sportowe wyzwanie, instalując aplikację, zbierając punkty i wygrywając nagrody. Co 2 tygodnie VIVO! Krosno nagrodzi najbardziej aktywnych rowerzystów.

REKLAMA


Lato to idealna pora roku do regularnego uprawiania sportu i wznowienia aktywności fizycznej. Centrum Handlowe VIVO! Krosno pragnie zachęcić wszystkich miłośników zdrowego trybu życia do aktywności ruchowej i zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Bądź aktywny z VIVO! Krosno”. Każdy, kto w dniach 3-30 sierpnia zarejestruje się do aplikacji Activy, może wziąć udział w sportowej rywalizacji. Aplikację można pobrać z Google Play lub App Store.

Mechanizm akcji jest bardzo prosty. Miłośnicy aktywności fizycznej będą rywalizować ze sobą w jeździe na rowerze o dowolnej porze dnia i nocy, za co będą zbierać punkty za każdy przejechany kilometr. Rywalizacja będzie się toczyć w dwóch oddzielnych kategoriach: damskiej i męskiej. Za każdy przejechany kilometr uczestnik wyzwania zdobędzie 2 punkty. Dodatkowo za każdy przejazd powyżej 1,5 km uczestnik otrzyma 10 pkt, a jeśli przejazd rozpocznie się lub zakończy przy Centrum Handlowym VIVO! Krosno, będzie to aż 30 pkt.

Aby punkty zostały zaliczone, należy rozpocząć lub zakończyć jazdę w punkcie oddalonym nie więcej niż 50 km. od VIVO! Krosno.

Wyniki uczestników będą rejestrowane w aplikacji, a po każdym cyklu organizatorzy nagrodzą 28 osób Kartami Podarunkowymi o wartości 100 zł (miejsca 1-5), natomiast osoby, które zajmą miejsca 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 otrzymają karty o wartości 50 zł. Po zakończeniu obu etapów (jeden etap trwa 14 dni) organizatorzy dodatkowo nagrodzą najlepszych rowerzystów w Klasyfikacji Generalnej. Trzy najlepsze osoby w każdej z kategorii otrzymają odpowiednio Karty Podarunkowe o wartości 1000 zł, 500 zł oraz 300 zł.

To nie koniec przygotowanych atrakcji! Każdy przejechany rowerem kilometr to punkty, które będzie można wymienić w sklepiku internetowym na interesujące nagrody m.in.: zaproszenia do kina Helios, karnety do klubu Xtreme Fitness Gyms, bilety wstępu na kompleksy basenów, korty tenisowe czy siłownię MOSiR Krosno, karnety na zajęcia w ramach projektu Trenujemy Krosno, słoiczki miodu z Pasieki VIVO! Krosno oraz wiele innych upominków ufundowanych przez sklepy VOBIS, 4F czy biuro podróży Rainbow Tours.

Partnerami akcji są MOSiR Krosno, Kino Helios, Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów, Xtreme Fitness Gyms.

Szczegółowy regulamin znajduje się na: www.vivokrosno.activy.app

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?