Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Przy VIVO! Krosno sprawdzą pojazdy przed 17. Wyścigiem Górskim PRZĄDKI VALVOLINE

Przy VIVO! Krosno sprawdzą pojazdy przed 17. Wyścigiem Górskim PRZĄDKI VALVOLINE Fot. Marek Marczak

VIVO! Krosno po raz kolejny przygotowało niecodzienną niespodziankę dla miłośników motoryzacji i szybkich aut. Tym razem, na terenie parkingu znajdującego się przed Centrum Handlowym, odbędą się obowiązkowe badania kontrolne samochodów wyścigowych, które wezmą udział w 17. Wyścigu Górskim PRZĄDKI VALVOLINE. Kontrolę pojazdów zaplanowano w dniu 18 września w godzinach od 13:30 do 18:30. Organizatorem wydarzenia jest Automobilklub Małopolski Krosno.

REKLAMAVIVO! Krosno szykuje nie lada gratkę dla fanów sportów samochodowych. Tym razem na parkingu Centrum Handlowego, w specjalnie przygotowanej strefie, odbędzie się obowiązkowe badanie kontrolne wszystkich samochodów wyścigowych, które wezmą udział w 17. Wyścigu Górskim PRZĄDKI VALVOLINE. Badaniu towarzyszyć będzie także prezentacja pojazdów. Dzięki temu pasjonaci motoryzacji będą mieli możliwość zobaczyć z bliska niezwykłe pojazdy, które na co dzień nie są dostępne w przestrzeni publicznej.

Przeczytaj także: Finał sezonu GSMP w Korczynie

- Z nieukrywaną radością gościć będziemy na terenie obiektu samochody wyścigowe, które niemal wprost z naszego Centrum Handlowego wyruszą na trasę 17. Wyścigu Górskiego PRZĄDKI VALVOLINE. Zapraszamy więc wszystkich miłośników motoryzacji do odwiedzenia VIVO! Krosno w piątek, 18 września. Już wtedy będzie można poczuć prawdziwy dreszczyk sportowych emocji - mówi Izabela Malecha, center manager VIVO! Krosno.

Wyścig Górski PRZĄDKI VALVOLINE, organizowany przez Automobilklub Małopolski Krosno, to jedna z najbardziej widowiskowych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Od wielu lat cieszy się niebywałą popularnością i ściąga najlepszych zawodników z Polski i zagranicy. Kolejna edycja imprezy będzie zarazem 5. i 6. Rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Słowacji, a także 1. i 2. Rundą Pucharu Południa w Jeździe na Regularność w Wyścigach Górskich. Wyścig odbędzie się 19 i 20 września 2020.

Szczegóły tegorocznego wyścigu dostępne są na stronie Automobilklubu www.automalop.pl oraz na fanpage www.facebook.com/automalop/.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj