Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

"Komnata inspiracji" przy krośnieńskim Rynku

"Komnata inspiracji" przy krośnieńskim Rynku Fot. archiwum

DK Atelier to ogromna komnata inspiracji, przestrzeń przygotowana specjalnie dla Was. Znajdziecie ją pod adresem Rynek 4, tuż przy wyjeździe na ul. Franciszkańską. Wnętrze zapiera dech w piersiach.

REKLAMA- DK Atelier to wyjątkowe miejsce na krośnieńskiej Starówce, w którym pracujemy oraz tworzymy. Pełni ono rolę naszej pracowni projektowej DK Architektura Wnętrz, jak i sklepu mebli drewnianych amerykańskiej marki Bramble - jest to obecnie jedyne miejsce w południowej Polsce, gdzie możecie te wyjątkowe meble zakupić - mówi Architekt wnętrz Dominika Jurczak.

- Oprócz mebli Bramble, posiadamy również przepiękne, ekskluzywne świece firmy Parks London oraz dekoracje najwyższej jakości i w wyjątkowym stylu. Przyjdź, obejrzyj, zainspiruj się - wszystko czeka pod adresem Rynek 4 w Krośnie - dodaje Dominika Jurczak.

W "Komnacie inspiracji" podkreśla się znaczenie sztuki w wystroju wnętrz. Dzieła sztuki nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter oraz wysoką wartość estetyczną.

- W przyszłości chcemy poszerzyć naszą ofertę o dzieła sztuki, głównie z dziedziny malarstwa, rysunku, grafiki oraz rzeźby - zapowiada Dominika Jurczak.

Główne marki, prezentowane  w DK Atelier, to drewniane meble i elementy wyposażenia wnętrz amerykańskiej marki Bramble, ekskluzywne farby amerykańskiej marki Benjamin Moore, a także naturalne świece angielskiej firmy Parks London. Ponadto w DK Atelier znajdziecie produkty wielu innych, także niszowych, polskich oraz zagranicznych firm.


Fot. archiwum

- W DK Atelier uwielbiamy wyjątkowość, dlatego stawiamy także na hand made, czyli ręcznie wykonywane kafelki, kosze, grafiki, świece oraz inne niepowtarzalne materiały i elementy wyposażenia wnętrz, które sukcesywnie będą pojawiać się w naszej ofercie oraz w stacjonarnym sklepie w Krośnie - mówi Dominika Jurczak.

Aktualnie wprowadzoną nowością są świece i dyfuzory marki Parks London oraz świąteczne dekoracje.

Jeśli jesteście miłośnikami pięknych unikatowych przedmiotów i dekoracji oraz mebli z duszą, i chcecie stworzyć wyjątkowe wnętrza, bądź skorzystać z oferty pracowni projektowania wnętrz, to koniecznie udajcie się na krośnieński Rynek bądź skontaktujcie się telefonicznie (tel: 693 660 009).

- Projektujemy wnętrza z pasji i zamiłowania do pięknych oraz funkcjonalnych przestrzeni, a 12 lat doświadczenia pozwala nam na swobodne podejście do każdego projektu - podkreśla zespół DK Atelier.

Na stronie internetowej https://dkwnetrza.pl/ znajdziecie liczne fotografie realizacji i projektów przygotowanych przez Pracownię.

Dominika Jurczak - mgr sztuki, architekt wnętrz - główny projektant. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, wydział Architektury Wnętrz, specjalizacja Projektowanie Wnętrz.

Materiał zrealizowano we współpracy z KrosnoSfera.pl
  • autor: Redakcja

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj