Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Aukcja dzieł sztuki na rzecz WOŚP w Krośnie

Aukcja dzieł sztuki na rzecz WOŚP w Krośnie Fot. archiwum nagrań

Od wielu lat Biuro Wystaw Artystycznych włącza się w aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zaprasza do galeryjnych sal, gdzie odbywa się aukcja dzieł sztuki prowadzona przez Dyrektora Liceum Plastycznego Zbigniewa Glenia. Całościowy dochód z wydarzenia, rokrocznie przekazywany jest na rzecz akcji WOŚP. Tak też będzie w tym roku, lecz tym razem aukcja przeprowadzona zostanie online za pomocą serwisu Allegro.

REKLAMA

W tym roku organizowana przez BWA aukcja po raz pierwszy ma zupełnie inną formę. Ze względu na pandemiczne obostrzenia galeria prac jest wirtualna, a cała tegoroczna aukcja odbędzie się jedynie w formie internetowych zakupów.

Jednak niezmiennie jak co roku w aukcji warto wziąć udział. Artyści z regionu jak zawsze nie zawiedli i ochoczo włączyli się w akcję zbiórki. W tegorocznej edycji zgromadzono około 50 prac, w tym obrazy, wyroby ze szkła, rzeźby.

- Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy, a Państwa zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji - mówią organizatorzy.

Poniżej wirtualna wystawa prac, które można nabyć w tegorocznej aukcji. Ostatnie prace nadal do nas spływają, w związku z czym strona będzie na bieżąco aktualizowana.

Dominika Paczkowska, olej, płótno, 20x20cm - link do aukcji

Nina Rostkowska, akryl, płótno, 30x30cm - link do aukcji

Piotr Burger, drewno, metal, 24x27x18 cm - link do aukcji

Małgorzata Wojnar, Krajobraz, akryl, płótno, 50x60 cm - link do aukcji

Nina Rostkowska, z cyklu Guzikówka, akryl, płótno, 70x50cm - link do aukcji

Natalia Karasińska, Gramy w łapki, akryl, płótno, 80x100cm - link do aukcji

Katarzyna Oczoś, olej, płótno, 70x50 cm - link do aukcji

Paweł Leszega, drewno, kamień, 40x30x36cm - link do aukcji

Alicja Styrkosz, Zima, akryl, płótno, 60x60cm - link do aukcji

Magdalena Wyżykowska-Figura, Kościół w Haczowie, olej, płótno, 55x65 cm - link do aukcji

Anna Kosztyła, Kwiaty w wazonie, olej, płótno, 50x40cm - link do aukcji

Małgorzata Głodowska, Komplet ceramiczny podstawka 2x12cm, filiżanka 12x7cm, ptak 10,5x14x7cm, podstawka większa 2x16cm - link do aukcji

Anna Munia, Kolekcjonerka wizji, olej, płótno, 40x60cm - link do aukcji

Marcin Płoszaj, Kąpiel, olej, płótno, 50x70cm - link do aukcji

Iwona Jankowska-Mihułowicz, Dom I, olej, płótno, 24x33cm - link do aukcji

Józef Franczak, Serduszko, akryl, płótno, 40x30cm - link do aukcji

Elżbieta Wesołkin, olej, płótno, 25x25cm - link do aukcji

Renata Gorączko, olej, płótno, 40x60 cm - link do aukcji

Anna Pilszak, Wodne, akryl, płótno, 50x40cm - link do aukcji

Waldemar Kordyaczny, Bieszczadzka Łąka II, 18x24cm, akryl, papier - link do aukcji

Waldemar Kordyaczny, Bieszczadzka Łąka II, akryl, papier, 18x24cm - link do aukcji

Waldemar Kordyaczny, Opowieść o górach, akryl, papier, 28x35cm - link do aukcji

Sylwester Stabryła, Icon VIII, olej, deska, 40x30cm - link do aukcji

Magda Balwierczak, Dwoistość, akryl, płótno, 60x60cm - link do aukcji

Arkadiusz Andrejkow, olej, deska, 47x47cm - link do aukcji

Joanna Szostak, Pejzaż 1 I 20, olej, płótno, 40x30 cm - link do aukcji

Barbara Kasprzycka Łosiak - „W Krynicy I” - olej, papier, 18x22cm, 1999 r. - link do aukcji

Jacek Bukowski, „Klasztor, tusz, papier 21x14cm 2019 - link do aukcji

Barbara Kasprzycka-Łosiak, technika mieszana, płótno, 40x50cm - link do aukcji

Witold Śliwiński, szkło, 28x25x6cm - link do aukcji

Witold Śliwiński, szkło, 36x9x16 cm - link do aukcji

Julia Habrat, akryl, płótno, 60x40cm - link do aukcji

Obrazek malowany na liściu z wyspy Bali, drewno mahoniowe, 21x16 - link do aukcji

Glass Studio Habrat, szkło, metal, 52x26x15cm - link do aukcji

Zdzisław Gil, Jawor. Bieszczady, pastel, papier, 46x62cm - link do aukcji

Grzegorz Tomkowicz, Cerkiew w Szczawnem, akwarela, 27x36cm - link do aukcji

Jan Kukułka, Domek w zieleni, olej, płótno, 70x30cm - link do aukcji

Natalia Fisher, akwarela, papier, 37x49 cm - link do aukcji

Tomasz Kasprzyk, Dziewczyna z deszczu, fotografia, 44x35cm - link do aukcji

Małgorzata Samborska, haft, tkanina, 43x43cm - link do aukcji

Małgorzata Samborska, zestaw czarek, ceramika, duża 7x13cm, średnia 5x10,5cm, mała 3x5.5cm - link do aukcji

Małgorzata Samborska, patery zestaw, duża 2x34x18,5cm, średnia 3x23,5x11,5cm, mała 2x11x7,5cm - link do aukcji

Małgorzata Samborska, misa ceramiczna, 13x30cm - link do aukcji

Bogdan Samborski, rzeźba, ceramika, 58x24x20cm - link do aukcji

Agnieszka Bielaska, bez tytułu, olej, płótno, 70x50cm (dyptyk) - link do aukcji

Adam Łyszczek, Bieszczady-trawy akwarela, 15x21 cm - link do aukcji

Tadeusz Marszałek, pastel, 65x54,5 cm - link do aukcji

Piotr Woroniec jr., Atlas, technika mieszana, 26x32 cm - link do aukcji

Roman Przewoźnik, Otchłań, akryl, płótno, 30x30 cm - link do aukcji

Marek Burdzy, Gorące serca, akryl, płótno, 60x80 cm - link do aukcji

  • autor: Redakcja

7 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj