Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Student w kapciach", czyli oferta PBW dla studentów podczas zimowej sesji

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Daria Shevtsova / Pexels

Studencie - przygotowujesz się do sesji zimowej i szukasz materiałów edukacyjnych? Koniecznie sprawdź ofertę Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej.

REKLAMANowo zapisani studenci otrzymają uprawnienia do korzystania ze zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie i jej pięciu filii. Dla wszystkich studentów przygotowano vouchery, który pozwolą im korzystać z książek w wersji elektronicznej w Czytelni Ibook Libra.

- Nasze propozycje dla studentów to nie tylko tradycyjne rozwiązania ale pakiet zintegrowanych usług bibliotecznych oraz innowacyjne technologie, które usprawnią naukę studentom bez wychodzenia z kapci - mówi Katarzyna Materna z PBW w Krośnie.

Czytelnicy biblioteki mogą korzystać z e-usług w ramach projektu "Podkarpackie e-biblioteki pedagogiczne". Każdy student w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca może zamówić książki, które zostaną dostarczone kurierem bezpośrednio pod wskazany adres. Czytelnik ponosi wyłącznie koszty zwrotu zamówionych książek lub oddaje je bezpośrednio w bibliotece.

Wszystkie wypożyczenia zdalne mają przedłużony termin zwrotu o 30 dni.

PBW polecamy studentom aplikację mobilną "e-Biblioteki Pedagogiczne" - platformy: Android (Google Play), iOS (App Store), Windows Phone (Microsoft Store), która umożliwia pełną obsługę konta w systemie bibliotecznym.

- Aby skrócić czas wytężonej pracy umysłowej i wielogodzinnego wertowania tysiąca książek polecamy studentom wzbudzającą największe zainteresowanie e-usługę: zamawiania skanów lub kserokopii artykułów z czasopisma lub fragmentów książek - mówi Katarzyna Materna. - Gwarantujemy nie tylko szybką i bezproblemową obsługę, ale przede wszystkim usługi na najwyższym poziomie - dodaje.


  • autor: (pbw), (red.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj