KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno: "Co tam słuchać?", czyli o organizowaniu społecznościowym w praktyce

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Pomimo pandemii, echa projektu "Społecznie Zorganizowani" niosą się dalej i nie żegnają się z Krosnem. Organizatorzy chcą, aby jego pozytywne efekty trwały jak najdłużej. Krośnieński magistrat zaprasza na webinar, spotkania on-line pod nazwą "Co tam słuchać? Czyli o organizowaniu społecznościowym w praktyce".

REKLAMA


Webinar odbędzie się 2 marca w godzinach od 17:30 do 19:00. Mogą w nim wziąć udział przedstawiciele oraz członkowie organizacji lub grup, w której potrzeby lokalnej społeczności stawiane są na pierwszym miejscu. Przedstawiciele, którzy chcą działać wspólnie z innymi, rozruszać swoje sąsiedztwo oraz skutecznie wpłynąć na sytuację najbliższej okolicy.

- Dołącz do webinaru i dowiedz się czym jest Organizowanie Społecznościowe (Community Organising), jak robią to inni i jak Ty możesz je wykorzystać w swojej pracy - zachęca krośnieński magistrat.

Od końca 2018 r. Organizacja Community Organisers Ltd. z Wielkiej Brytanii dzieliła się z tajnikami pracy według metody organizowania społecznościowego.

- Jako realizatorzy projektu, wraz z Organizatorami i Organizatorkami Społecznościowymi z Krosna, zebraliśmy szereg doświadczeń i obserwacji, którymi chcemy się z Wami podzielić, a być może także zachęcić do włączenia w swoje aktywności części lub całości warsztatu pracy Organizatorów Społecznościowych - mówią.

- W trakcie webinaru 2 marca chcemy zaprezentować Wam zasady organizowania społecznościowego, "z czym to się je", dlaczego warto i, oczywiście, zostawimy odpowiednio dużo czasu na pytania od Was! - dodają organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem platformy ZOOM. Lik do spotkania online znajduje się - tutaj. Swoją obecność należy potwierdzić klikająć "WEZMĘ UDZIAŁ".

Dołączy do wydarzenia na Facebook'u: Co tam słuchać? Czyli o organizowaniu społecznościowym w praktyce / Krosno

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?