KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wielka frajda na majowy weekend! Rusza park linowy w Krośnie

Dobra wiadomość dla miłośników mocnych wrażeń. Od soboty, 1 maja Park Linowy w Krośnie rozpoczyna tegoroczny sezon. Jeśli tylko pozwoli aura i nie będzie padać, krośnieński magistrat zaprasza do korzystania z atrakcji parku przy ul. Okrzei.

REKLAMA


Na amatorów atrakcji na wysokościach czeka 49 przeszkód na 3 trasach i oczywiście "Big Swing" czyli wielki skok i mega bujanie na zasadzie wahadła.

Mega frajda dla dużych i małych

Park Linowy to niezwykle ciekawa forma aktywności fizycznej na wysokości. Pokonywanie tras linowych pomaga w doskonaleniu technik utrzymywania równowagi, przełamywaniu lęku wysokości, oraz opanowaniu emocji w chwilach podwyższonego poziomu adrenaliny w organizmie.

Czas w Parku Linowym to możliwość aktywnego wypoczynku na łonie przyrody, szczególnie po tak długim czasie ograniczonych możliwości korzystania z obiektów sportowych. Z atrakcji parku mogą korzystać dzieci od 130 cm wzrostu. Nad naszym bezpieczeństwem czuwa wyszkolona kadra instruktorów.

Godziny otwarcia parku linowego w sezonie 2021:
- poniedziałek-piątek: 15.00 - 19.00,
- sobota, niedziela, święta: 10.00 - 19.00.

- Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i rezerwacji pod numerem 782 112 161 - mówi Joanna Niepokój z biura prezydenta Krosna.

Zobacz: Regulamin Linowego Parku Przyrody w Krośnie przy ul. Okrzei (.pdf)


  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?