KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dziewczyny z powiatu krośnieńskiego powalczą o tytuł Miss!

Natalia Tworek (16 lat) z Rymanowa Zdroju i Wiktoria Serwatka (22 lata) z Krosna powalczą o tytuły Miss Małopolski Nastolatek i Miss Małopolski. Dziewczyny dostały się do finału i będą konkurować o tytuły najpiękniejszych w swoich kategoriach.

REKLAMA


Konkurs Miss i Miss Nastolatek Małopolski wchodzi w decydującą fazę, właśnie poznaliśmy finalistki konkursu! O tytuł w finale konkursu ubiegać się będzie 45 kandydatek z roczników 1994-2003 oraz 22 kandydatek z roczników 2003-2007.

Podkarpacie reprezentować będzie w sumie 10 dziewcząt: trzy w kategorii Miss Małopolski Nastolatek: Natalia Tworek z Rymanowa Zdroju (16 lat), Oliwia Stęc z Krzeszowic (16 lat) i Patrycja Żółkiewicz (17 lat) z Rzeszowa, i siedem dziewcząt w kategorii Miss Polski: Wiktoria Serwatka (22 lata) z Krosna, Gabriela Rogala (21 lat) z Trzciany, Gabriela Wolska (18 lat) z Pstrągowej, Karolina Pantuła (21 lat) z Przemyśla, Nikola Omachel (20 lat) z Rzeszowa, Gabriela Berek (19 lat) z Brzostka i Klaudia Dybaś (24 lata) z Jasła.

Ziemia krośnieńska w obu kategoriach ma swoją reprezentantkę.

W kategorii Miss Nastolatek Małopolski jest to 16-letnia Natalia Tworek z Rymanowa Zdroju.

Natalia stara się łączyć dwie pasje - modeling i zamiłowanie do sportu. Jest uczennicą Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie i podprowadzającą żużlowców Wilków Krosno, swoją przyszłość wiąże z modelingiem, w którym już teraz czynnie się realizuje.

Z kolei w kategorii Miss Małopolski wystartuje 22-letnia Karolina Serwatka z Krosna.

Karolina także stara się łączyć obie pasje - modeling i sport. Jest studentką trzeciego roku Wychowania Fizycznego Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie, trenuje lekką atletykę. W wolnych chwilach zajmuje się modelingiem, z którym chce związać swoją zawodową przyszłość.

Teraz przed finalistkami okres przygotowawczy, podczas którego czeka na nie wiele ciekawych warsztatów i zajęć. Podczas finału oprócz głównego tytułu przyznane będą również inne m.in. Miss Foto, Miss Gracji i Elegancji, Miss Internautów oraz po raz pierwszy Miss Studentek Małopolski – warunkiem przy zdobyciu tego tytułu jest studiowanie na uczelni znajdującej się na terenie Małopolski i wyniki w nauce.

Które z dziewczyn otrzymają korony najpiękniejszych? O tym dowiemy się już 20 czerwca podczas uroczystej gali finałowej w ICE Kraków!

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?