KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Woda do ogrodowego basenu od MPGK

Woda do ogrodowego basenu od MPGK Fot. Krośnieński Holding Komunalny

Potrzebujesz wody do ogrodowego basenu? Zamów ją w Krośnieńskim Holdingu Komunalnym. Specjalnym beczkowozem zamówiona ilość wody zostanie dostarczona na wskazany adres.

REKLAMA


Osoby, które chcą napełnić wodą ogrodowy basen, a nie mają możliwości dostępu do wody czerpanej, mogą skorzystać z oferty Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego i zamówić usługę dowozu wody specjalnym beczkowozem.

Woda transportowana jest beczkowozem, który jednorazowo może przewieźć ok. 5 m sześc. wody. Usługa wykonywana jest w dni robocze, od poniedziałku do piątku, i uzależniona jest od ilości zamówień. Dokładny termin dowozu wody można ustalić pod numerem tel. 13 47 48 386, pod którym przyjmowane są również telefoniczne zamówienia na wodę z beczkowozu.

- Usługę dowozu wody beczkowozem można zamówić telefonicznie, ale niezbędne jest wypełnienie wniosku o zamówienie takiej usługi, który dostępny jest na stronie www.ekrosno.pl, w zakładce Biuro Obsługi Klienta - Załatw sprawę. W tym wniosku Klient deklaruje ilość zamawianej wody, miejsce jej dostarczenia oraz termin - informuje Andrzej Socha, kierownik gospodarstwa samochodowego w Krośnieńskim Holdingu Komunalnym.

W cenę usługi wliczony jest koszt dojazdu beczkowozu - 8 zł/km, ilość wody - 4,30 zł/m sześc. oraz jednorazowa opłata ryczałtowa w wysokości 35,19 zł. Cena dojazdu beczkowozu uzależniona jest od ilości przejechanych kilometrów, które liczone są od miejsca wyjazdu beczkowozu z bazy przy ul. Fredry 12 w Krośnie do miejsca docelowego, czyli wskazanego przez Klienta, i z powrotem do bazy.

  • autor: Wioletta Zimmermann-Szubra, (KHK)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?