KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Zagłosuj nad Budżetem Obywatelskim Krosna. Rozpoczęło się głosowanie

Zagłosuj na projekty zgłoszone w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Zdecyduj, co powstanie lub co będzie realizowane w Krośnie i w Twojej dzielnicy. Na stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego opublikowane zostały listy projektów: 17 propozycji ogólnomiejskich oraz 25 dzielnicowych. Wśród nich znajdują się propozycje niecodzienne, jak również bardzo "przyziemne", związane z rozbudową infrastruktury w mieście. Znajdziemy tu również projekty "miękkie" mające na celu rozwój mieszkańców Krosna. Głosowanie rozpoczęło się o północy 19 października i potrwa do 9 listopada.

REKLAMA


Pełna lista projektów dostępna jest na stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego - https://krosno.budzet-obywatelski.org/

Aby wziąć udział w głosowaniu, mieszkaniec Krosna może wybrać jeden z następujących sposobów głosowania:

- za pomocą aplikacji elektronicznej dostępnej na stronie internetowej budżetu obywatelskiego;

- za pomocą papierowej karty do głosowania, którą można odebrać w budynkach Urzędu Miasta Krosna przy ul. Lwowskiej 28a oraz ul. Staszica 2, po okazaniu dokumentu ze zdjęciem pozwalającego na weryfikację tożsamości i wrzucić do urny;

- za pomocą karty do głosowania, którą można odebrać w budynkach UM Krosna przy ul. Lwowskiej 28a lub ul. Staszica 2. Kartę podpisuje się podpisem elektronicznym i przekazuje w formie elektronicznej na adres podany na stronie internetowej budżetu obywatelskiego.

Każdy może oddać jeden głos na projekt ogólnomiejski i jeden głos na projekt dzielnicowy. Zwracamy uwagę na fakt, że głosować można tylko raz i po zagłosowaniu na tylko jeden projekt (ogólnomiejski lub dzielnicowy), ponowne głosowanie będzie niemożliwe.

  • autor: umk

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?