KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Warsztaty rozwojowe w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej

Ferie to dobra okazja, żeby zrobić coś dla siebie i twórczo spędzić czas - nawet jeżeli nie jest się dzieckiem. Dlatego Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza dorosłych na cykl bezpłatnych zajęć on-line, w ramach których będzie można rozwinąć swoje kompetencje z zakresu rozwoju zawodowego, a także osobistego.

REKLAMA


KBP proponuje trzy spotkania o następujących tematach:

1. Grafika dla nie-grafika! Bezpłatne narzędzia do tworzenia materiałów graficznych dla każdego

Podczas tego spotkania uczestnicy poznają przećwiczą w praktyce bezpłatne narzędzia (np. Canva, Crello i inne), do tworzenia różnorodnych materiałów graficznych - takich jak plakaty, ulotki, wizytówki, kalendarze itd. Poznane narzędzia przydadzą się zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym - można z nich korzystać aby przygotowywać np. kartki świąteczne, plany lekcji, CV, zestawy grafik na strony www. czy media społecznościowe.

Warsztat odbędzie się online, na platformie Zoomie, w dniu 21 lutego (poniedziałek) w godz. 17.00-19.00.

2. Zorganizuj się! Narzędzia wspierające pracę zdalną i hybrydową

Praca zdalna i hybrydowa na dobre zagościła w naszym życiu. Wymaga ona dobrej organizacji i sprawnej komunikacji z współpracownikami. Jak organizować spotkania online? Czym jest Chmura Google i jak może przydać się w organizacji pracy? Jak pracować wspólnie z innymi nad dokumentami bez konieczności przesyłania kolejnych wersji mailem?

Podczas tego spotkania uczestnicy poznają bezpłatne narzędzia m.in. do organizacji spotkań online, przechowywanie i porządkowania różnego typu dokumentów w chmurze - tak, aby mieć do nich dostęp z każdego miejsca, prowadzenia kalendarza online.

Warsztat odbędzie się online, na platformie Zoomie, w dniu 23 lutego (środa) w godz. 17.00-19.00.

3. W zgodzie ze sobą - wprowadzenie do asertywności

Czym jest asertywność? Co wspiera, a co blokuje zachowania asertywne? Jak asertywnie odmawiać? Między innymi tymi pytaniami zajmiemy się podczas spotkania. Uczestnicy przyjrzą się zagadnieniu asertywności rozumianej jako umiejętność wyrażania swoich uczuć, potrzeb, opinii - stanowczo i jasno, ale z jednoczesnym szacunkiem dla drugiej osoby a także temu, jak budują relacje z innymi osobami.

Warsztat odbędzie się online, na platformie Zoomie, w dniu 25 lutego (piątek) w godz. 17.00-19.00.

Aby zapisać się na wybrany warsztat - należy wypełnić formularz zgłoszeniowy - tutaj.

Liczba miejsc ograniczona - pracujemy w kameralnych grupach. Osoby zapisane na warsztat otrzymają mailowo link do spotkania oraz wszystkie informacje organizacyjne.

Warsztaty poprowadzi Agata Warywoda - specjalistka ds. działań edukacyjnych w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej, trenerka, absolwentka m.in. Studium Pracy z Grupą i Zespołem w Krakowie oraz Akademii Trenerów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach.

Więcej informacji na temat warsztatów - pod nr. telefonu 669 892 223 lub w siedzibie placówki: Filia nr 6 / Centrum Multimedialne (ul. Ordynacka 8).

  • autor: KBP

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?