KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset Magnetofonowych w VIVO! Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Moda na winyle i analogowe brzmienia wciąż trwa. Przekonać się o tym będzie można już niebawem w VIVO! Krosno. 24-25 czerwca w Centrum Handlowym odbędzie się III edycja Giełdy Płyt Winylowych, CD i Kaset Magnetofonowych. W wydarzeniu wezmą udział wystawcy i kolekcjonerzy z całej Polski.

REKLAMA


Miłośnicy winyli od lat powtarzają, że jakość zapisanych na nich dźwięków nie może się równać z żadnymi innymi nośnikami. Pasjonaci organicznych brzmień są w stanie przeznaczyć na zakup wymarzonego egzemplarza zawrotne sumy. Wbrew pozorom kolekcjonowanie czarnych krążków nie musi być drogim, ekskluzywnym hobby. Jedną ze sposobności, aby nabyć muzyczne perełki w korzystnych cenach będzie III Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset Magnetofonowych w VIVO! Krosno.

Na kiermaszu w centrum handlowym będzie można sprzedać swoje własne, przesłuchane już albumy, ale też zakupić trudno dostępne, unikatowe egzemplarze, pierwsze wydania kultowych wydawnictw czy popularnych singli oraz wybrane edycje specjalne. Kolekcjonerskie stoiska wypełnią winyle, płyty CD i kasety magnetofonowe z twórczością największych muzycznych ikon, a wśród nich m.in. ponadczasowe brzmienia Pink Floyd, gitarowe riffy w wydaniu Jimiegio Hendrixa oraz kompozycje filmowe w wykonaniu Ennio Morricone czy Hansa Zimmera.

Wielkie święto muzyki w stylu vintage odbędzie się w VIVO! Krosno  w dniach 24-25 czerwca w godz. od 9.00 do 21.00.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?