KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Podaruj posiłek potrzebującym. W Krośnie ruszyła akcja "zawieszone obiady"

Akcja zawieszonego posiłku została zapoczątkowana w Rzymie. W myśl tej dobroczynnej idei wprowadziliśmy powyższy pomysł w życie, dla mieszkańców Krosna. Dzięki temu, każdego dnia, osoby potrzebujące będą mogły skorzystać z ciepłego, zdrowego posiłku.

REKLAMA


Powyższa akcja staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju. Tym samym Krosno postanowiło dołączyć do tej inicjatywy. Lokal,  w którym możecie wspomóc potrzebujących seniorów to Pub & Club Wyszynku, mieszczący się w Krośnie przy ulicy Okrzei 1. Pomysłodawcą inicjatywy społecznej jest Tomasz Friedlander z Fundacji Street Autonomy. Pierwsza tego typu akcja na Podkarpaciu pojawiła się w Pub Spółdzielczy Rzeszów, następnie dołączyły kolejne miasta: Jarosław, Sanok i Jasło, a teraz Krosno. Akcję w Krośnie wspiera Kancelaria Prawna DB by Bednarczyk.

Zobacz: https://www.facebook.com/zawieszoneobiadykrosno

Do akcji może dołączyć się każdy, kto chce w tych ciężkich czasach okazać dobroć serca. Wystarczy kupić posiłek lub ciepły napój w lokalu, a paragon przypiąć, do specjalnie przygotowanej, tablicy. Osoby, które są w potrzebie będą mogły zjeść obiad za darmo, dzięki hojności innych.

Ponadto, jeśli chcemy pomóc, nie musimy fatygować się osobiście do lokalu. Pub & Club Wyszynk umożliwia również zakup obiadów poprzez wpłaty na specjalny numer konta.

- W ramach naszych działań staramy się zapewnić codziennie zdrowe i smaczne posiłki dla osób starszych, które z różnych przyczyn nie są w stanie samodzielnie ich przygotować. Aby kontynuować nasze działania, potrzebujemy wsparcia finansowego. Każda wpłata będzie miała ogromne znaczenie i pozwoli nam na kontynuowanie programu, który jest tak ważny dla wielu osób. Dzięki Waszej pomocy będziemy w stanie kontynuować naszą misję i pomagać seniorom w potrzebie - zachęca Dariusz Bednarczyk, pomysłodawca inicjatywy w Krośnie.

Datki można wpłacać na  https://zrzutka.pl/twzax6 lub poprzez wykupienie obiadu zawieszonego bezpośrednio w lokalu.

Uruchomiony został również specjalny numer konta bankowego
Alior Bank: 22 2490 0005 0000 4600 8169 9929
Tytuł: Darowizna Krosno

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

  • autor: (jd)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?