KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Prezes MPGK Menagerem Roku

Prezes MPGK Menagerem Roku Fot. Krośnieński Holding Komunalny

Janusz Fic - prezes zarządu Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego został laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023 w kategorii "Manager".

REKLAMA


Kapituła XXII edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza nagrodziła Janusza Fica, prezesa naszej spółki, tytułem managera roku. Wręczenie pamiątkowego grawertonu i statuetki odbyło się 25 października br. podczas uroczystej gali w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A.


Fot. Krośnieński Holding Komunalny

- Cieszę się bardzo z otrzymanej nagrody i dziękuję kapitule konkursu za docenienie mojej pracy. Jestem zaszczycony takim wyróżnieniem, ale też i mocno zmotywowany do dalszej pracy - mówi Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

- Nagroda przyznawana jest personalnie, ale działalność Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego to efekt zaangażowania i pracy wielu osób, całego zespołu, którym mam przyjemność kierować. Dziękuję moim współpracownikom za to, że tworzymy naprawdę zgrany zespół, bo to jest klucz do naszego sukcesu - powiedział tegoroczny laureat konkursu PNG 2023 w kategorii "Manager".

  • autor: Wioletta Zimmermann-Szubra, (KHK)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?