KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kolejny sukces Elektrociepłowni Krosno

Kolejny sukces Elektrociepłowni Krosno Fot. KHK

Krośnieński Holding Komunalny zajął IV miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2024. To oznacza, że Elektrociepłownia Krosno jest w gronie najlepszych przedsiębiorstw ciepłowniczych w kraju.

REKLAMA


Eksperci krajowej branży ciepłowniczej docenili całokształt działań i inwestycji podejmowanych przez Krośnieński Holding Komunalny w związku z dekarbonizacją i transformacją energetyczną Elektrociepłowni Krosno.

Kapituła Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej pozytywnie oceniła też dynamiczny rozwój zakładu oraz konsekwentne dostosowanie jego działalności i funkcjonowania do aktualnych zmian i wymogów branżowych.

Wynik osiągnięty w rankingu po raz kolejny potwierdził, że Elektrociepłownia Krosno, wchodząca w skład Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, cały czas jest w czołówce najlepszych Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej w kraju.

- Dziękujemy kapitule rankingu za docenienie działalności naszej spółki w zakresie zmian i transformacji energetycznej naszej elektrociepłowni oraz pracownikom za codzienne zaangażowanie w pracę i wzorowe wykonywanie swoich obowiązków. Wynik osiągnięty w rankingu jest dla nas wyróżnieniem i potwierdzeniem, że obraliśmy dobry kierunek zmian i transformacji naszej elektrociepłowni - mówi Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

Organizatorem Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej była redakcja Biznes Magazynu "Strefa Gospodarki", dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej".

Pełna lista rankingowa - Ciepłownicy: w stronę odnawialnych źródeł energii

  • autor: Wioletta Zimmermann-Szubra, (KHK)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?