KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Poszukujemy zaginionego mężczyzny

Poszukujemy zaginionego mężczyzny, Bogdan Kenar, IwoniczPolicja poszukuje Bogdana Kenara z Iwonicza. Mężczyzna wyszedł z domu 15 października br. i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. O zaginięciu Bogdana Kenara Policja została powiadomiona 19 października br. Według wstępnych ustaleń, rano 15.10. br. mężczyzna wyjechał z domu samochodem marki Opel Astra combi, nr rej. RZ 77986, w towarzystwie swojego kolegi z Rzeszowa.

REKLAMA


Obaj mieli jechać do Puław w Gminie Rymanów po konia. Na miejsce jednak nie dotarli, a ich telefony komórkowe po kilku dniach zamilkły. Do chwili obecnej miejsce pobytu obydwu mężczyzn nie jest znane.

Rysopis zaginionego: wiek 35 lat, wzrost 165 cm, waga ok. 80 kg, brunet, włosy krótkie. Ubrany był w jesienną kurtkę do pasa w kolorze niebieskim z żółtymi pasami na ramionach, niebieskie spodnie jeans, jasnoniebieskie buty sportowe.

Image


Wszystkich, którzy znają miejsce pobytu Bogdana Kenara lub też widzieli jego, bądź też jego samochód po dniu 15.10.br. proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Rymanowie, tel. (013) 43 29 375, Komendą Miejską Policji w Krośnie, tel. (013) 43 29 900, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub najbliższą  jednostką Policji, tel. 997.

Komenda Miejska Policji w Krośnie
  • autor: KMP Krosno

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?