KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Włamywacz wpadł na gorącym uczynku

Włamywacz wpadł na gorącym uczynku Dzisiejszej nocy policjanci zatrzymali nastolatka, który włamywał się do kiosku w Krośnie. Młody człowiek próbował uciekać ale funkcjonariusze byli od niego szybsi. Około godz. 1 dyżurny odebrał anonimowe zgłoszenie o dwóch mężczyznach, włamujących się do kiosku z papierosami przy ul. Lewakowskiego.

REKLAMA


Po chwili na miejscu byli policjanci z najbliższego patrolu.

Funkcjonariusze dyskretnie podeszli w pobliże kiosku i istotnie zauważyli przy nim dwóch mężczyzn usiłujących pokonać kratę zabezpieczającą. Widząc mundurowych włamywacze porzucili narzędzia i zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali jednego z nich, 19-letniego krośnianina, Bartosza M.

Mężczyzna był bardzo agresywny, szarpał się, kopał i wyrywał policjantom. Do jego obezwładnienia funkcjonariusze musieli użyć środków przymusu bezpośredniego. Po doprowadzeniu do komendy okazało się, że Bartosz M. Jest pijany, w jego organizmie stwierdzono prawie 1,4 promila alkoholu.

Za usiłowanie włamania, nastolatkowi grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Aktualnie policjanci ustalają dane jego kompana.

 

KMP Krosno
  • autor: KMP Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?