KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Krosno najlepsze w Polsce Polecamy

Prezydent Krosna najlepszy w PolsceNiedawno tygodnik Newsweek przeprowadził ranking prezydentów miast z całej Polski. Trzecie miejsce przypadło Tadeuszowi Ferencowi z Rzeszowa, drugie Rafałowi Dutkiewiczowi z Wrocławia, a pierwsze? Wśród 108 kandydatów bezkonkurencyjny był... Piotr Przytocki!

REKLAMA


Jestem zaskoczony wynikami rankingu, szczególnie że znalazłem się w tak zaszczytnym gronie. Dwóch prezydentów z Podkarpacia w ścisłej czołówce  łamie stereotypy o Polsce południowo wschodniej. Na ten sukces w rankingu złożyła się nie tylko moja praca, ale także zaangażowanie ludzi, którym zależy na rozwoju Krosna, mam tu na myśli nie tylko swoich współpracowników ale również aktywnych mieszkańców miasta działających np. w organizacjach pozarządowych i tych, którzy pracują na rzecz dzielnic i osiedli – mówi zwycięzca.


{Mosmodule module=Banner Bilbord}

Przygotowanie rankingu nie było łatwe. Zajęło to kilka miesięcy i było złożoną pracą wielu specjalistów. Co było brane pod uwagę podczas wyłaniania lidera? Na ocenę składały się: miejski budżet, inwestycje, stopień przestępczości czy pozyskiwanie środków z UE.

Skrót artykułu, dotyczący rankingu, zatytułowany „Małe jest wielkie” można przeczytać na stronie internetowej tygodnika: newsweek.pl

Agnieszka Ginalska
Foto. UM Krosno
  • autor: Agnieszka Ginalska

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?