Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Numery do bliskich na CD Polecamy

Numer znajdziesz w swoim komputerze.Już 30 grudnia książka telefoniczna tel. z regionalnymi wydaniami Gazety Wyborczej. DITEL SA – wydawca najczęściej używanej książki telefonicznej w Polsce – przygotował wojewódzkie książki telefoniczne tel. na płytach CD. Publikacja zawiera dane firm i instytucji a także – jako jedyna na rynku – spis abonentów indywidualnych TP SA oraz innych operatorów. W dniu 30 grudnia bezpłatna płyta CD zostanie dołączona do regionalnych wydań Gazety Wyborczej w 16 województwach.

REKLAMANa płytach, oprócz bazy firm, zamieszczona jest wyszukiwarka krajowych i międzynarodowych numerów kierunkowych oraz numerów Poland Direct. Ponadto, możliwe jest skorzystanie z dodatkowej funkcji drukowania danych teleadresowych znalezionych firm. Wydruki można robić w postaci zwykłej listy firm (z wybranymi przez użytkownikami informacjami o firmach) lub skorzystać z opcji wspomagających przygotowanie korespondencji seryjnej.


„Książka telefoniczna tel. na płycie CD jest powszechnie używanym produktem, co bezpośrednio przekłada się na jego wysoką skuteczność jako medium reklamowego. Publikacje DITEL SA – także wydania na CD – jako jedyne w Polsce zawierają zarówno spis firm i instytucji, jak i dane teleadresowe abonentów prywatnych TP SA oraz innych operatorów. Co roku prowadzimy bezpłatną dystrybucję naszych produktów w prasie regionalnej, dzięki czemu każda firma, a także użytkownik indywidualny może w łatwy sposób odnaleźć potrzebne informacje” – powiedziała Małgorzata Olszewska, dyrektor marketingu DITEL SA.

"Książka telefoniczna tel." na płycie CD ma charakter interaktywny. Po podłączeniu komputera do internetu płyta staje się źródłem adresów stron internetowych oraz adresów e-mail, co przyspiesza pozyskiwanie ofert i kontaktów z firmami.

Inf. nadesłana: Monika Wlaźniak

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj