Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Bank Pekao S.A. w Krośnie wiernie z wielką orkiestrą Polecamy

Bank Pekao S.A. w Krośnie razem z WOŚPJuż niebawem XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Znowu kilkuset młodych ludzi na ulicach Krosna i całego powiatu będzie z kolorowymi puszkami zbierało datki na sprzęt ratujący dzieciom życie. Wśród niezliczonej ilości osób pomagających w czasie akcji bez wątpienia należy wymienić ludzi rozliczających zebrane pieniądze, w tym corocznie za darmo w tym dniu pracujących pracowników krośnieńskiego I oddziału Banku Pekao S.A.

REKLAMAŻywa historia krośnieńskich WOŚP-ów w banku Pekao S.A. podczas zeszłorocznej kwesty, od lewej: Tomasz Śnieżek – szef krośnieńskiego sztabu podczas XII i XIII finału, Piotr Lenik – szef sztabu podczas XIV wojewódzkiego finału w Krośnie oraz Arkadiusz Opoń – szef zeszłorocznego jak również tegorocznego sztabu. Do kompletu brakuje jedynie Jakuba Jezierskiego – szefa XV finału krośnieńskiego.


alt

Członków komisji przeliczającej nie widać na scenie, nie biorą oni udziału w najatrakcyjniejszych chwilach corocznego finału. Gwarantują jednak, że zebrane pieniądze zostaną bezpiecznie i profesjonalnie przeliczone a zmarznięci młodzi wolontariusze, po kilku godzinach spędzonych na mrozie, napiją się ciepłej herbaty i zjedzą coś słodkiego.

alt

Jak co roku włączymy się do akcji. Zawsze do WOŚP-u dobrowolnie zgłasza się wielu naszych pracowników – informuje Tomasz Tajak z banku Pekao S.A.

W banku corocznie panuje doskonała atmosfera. Poza pracownikami banku i członkami sztabu, w przeliczanie datków włączają się menadżerowie krośnieńskich firm, samorządowcy, młodzież, organizacje pozarządowe.

alt

I krośnieński oddział banku Pekao S.A. w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy staje się także miejscem wymiany informacji. To stąd idą na scenę dane na temat aktualnie zebranej w Krośnie kwoty, to z tego miejsca niejednokrotnie dziennikarze informują o postępach akcji. Również tutaj, kilkukrotnie w trakcie dnia, szef sztabu spotyka się z członkami komisji przeliczeniowej aby skoordynować pracę kilkuset wolontariuszy pracujących w różnych częściach miasta. Wszystko po to, aby uzyskać najlepszy efekt i uzbierać jak największą kwotę na rzecz fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Marcin Delimata (Deli)
Foto: Tomasz Tajak

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj