Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Krosno na podium Polecamy

Krosno na poodium w Złotej setkce gmin29 grudnia 2008 Gazeta Codzienna Nowiny i Wyższa Szkoła Zarządzania w Rzeszowie przeprowadziły ranking „Aktywna Gmina Podkarpacia” na podstawie analizy sprawozdań finansowych gmin za rok 2007. W rankingu tym wzięło udział 159 samorządów, spośród których wybrano „Złotą setkę gmin”. 

REKLAMAJak powiedział dr Krzysztof Kaszuba z Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie – Celem takiego rankingu jest wzmacnianie potencjału gospodarczego i społecznego podkarpackich gmin, promocja, a także szukanie najciekawszych pomysłów.


Image

Aby wyłonić zwycięzców wzięto pod uwagę przede wszystkim kryteria związane z budżetem gminy, a wśród nich: liczbę zarejestrowanych osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, dochody własne i wydatki inwestycyjne w przeliczeniu na jednego mieszkańca, itp. Wyłonienie zwycięzcy nie było proste. Krosno zajęło honorowe drugie miejsce. Pierwsze miejsce na podium zajął Rzeszów, zaś na trzecim uplasowała się Solina. Najlepszych uhonorowano podczas uroczystości w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.

Mateusz Głód
Foto: UM Krosno

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj