Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Polska to nie tylko Warszawa Polecamy

Polska to nie tylko Warszawa8 stycznia br. prezydent Krosna Piotr Przytocki wziął udział w piątej już debacie Polska to nie tylko Warszawa, zorganizowanej przez Polską Gazetę Wrocławską w ramach cyklu Forum Polska.

Obecni byli także: prof. Michał Kulesza doradca ministra spraw wewnętrznych i administracji w rządzie Donalda Tuska, specjalista z zakresu samorządu terytorialnego; Leszek Miller były premier RP; Rafał Dutkiewicz prezydent Wrocławia; Janusz Steinhoff były wicepremier i minister gospodarki w rządzie Jerzego Buzka; Ludwik Dorn były Marszałek Sejmu, wicepremier oraz minister spraw wewnętrznych w rządzie Jarosława Kaczyńskiego; prof. Jan Maciejewski socjolog z Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalista w dziedzinie organizacji i zarządzania.

REKLAMATematem spotkania była rola samorządów lokalnych w zakresie podejmowanych decyzji dotyczących: nowych inwestycji, metod integracji lokalnych społeczności, rozwoju oświaty i służby zdrowia.


Image

Pierwsza debata pt. Tylko szkoły zmienią Polskę obyła się we wrześniu w Gdańsku, druga pt. Polska czeka na Nobla w październiku w Krakowie, trzecia Ekologia a rozwój kraju w listopadzie w Poznaniu, czwarta Polska tyglem narodów w grudniu w Łodzi. Cykl debat jest poświęcony rozmowom na temat przyszłości naszego kraju w najbliższych dziesięcioleciach.

Image

Więcej informacji znajdziecie państwo na www.polskatimes.pl/forumpolska.

Monika Adamska
Foto: UM Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj