Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Podejrzany o rozbój tymczasowo aresztowany Polecamy

altNa wniosek Policji i prokuratury, krośnieński sąd tymczasowo aresztował podejrzanego o rozbój obywatela Rumunii. Bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa mężczyzna wyjechał z Krosna. Został zatrzymany na terenie Zagórza. Po południu, 19 grudnia ubiegłego roku, kliku znajomych spotkało się w mieszkaniu jednego z nich.

REKLAMAObficie zakrapiana alkoholem impreza trwała do późnych godzin nocnych. Wśród gości był m.in. przebywający od dłuższego czasu na terenie Krosna 34-letni obywatel Rumunii, Emil T., który pobił innego, 57-letniego uczestnika imprezy.

Pokrzywdzony został kilkakrotnie uderzony pięścią i kopnięty w głowę. Z obrażeniami twarzy trafił do krośnieńskiego szpitala, w którym spędził kilka dni. Będąc na leczeniu mężczyzna zorientował się, że z jego portfela zniknęło 800 zł.

W trakcie prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że pieniądze te zabrał pokrzywdzonemu Emil T. Bezpośrednio po tym zdarzeniu mężczyzna wyjechał z Krosna. Funkcjonariusze z krośnieńskiej sekcji kryminalnej zlokalizowali go na terenie Zagórza w powiecie sanockim. Tam też został zatrzymany w piątek (9 bm.) przez policjantów z miejscowego komisariatu.


{Mosmodule module=Banner Bilbord}
 
W czasie przesłuchania Emil T. nie przyznał się do kradzieży pieniędzy. Potwierdził jedynie, że kilkakrotnie uderzył pokrzywdzonego. Z uwagi na brak stałego miejsca zamieszkania Emila T. w Polsce oraz dowody, potwierdzające dokonanie przez niego rozboju, wczoraj sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na okres 2 miesięcy.
 
Za rozbój grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

 

KMP Krosno

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj