KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Więcej przestrzeni dla samochodów Polecamy

Nowy parking dla nowego RCKPOd dawna mówi się o budowie parkingu dla RCKP. Władze miasta postanowiły zagospodarować plac zieleni u zbiegu ulic Krakowskiej i Kolejowej. Dzięki temu powstanie ok. 100 dodatkowych miejsc do parkowania. Na razie nawierzchnia zostanie pokryta żwirem. Nie wiadomo jak będzie wyglądał parking w przyszłości (być może konstrukcja wielopoziomowa), dlatego takie rozwiązanie jest w tej chwili najlepsze – nie przysporzy dodatkowych, niepotrzebnych kosztów. 

REKLAMA


Niektórym mieszkańcom Krosna nieco żal jest zielonego skrawka miasta. Takie rozwiązanie zdaje się być jednak konieczne. W otoczeniu RCKP nie ma drugiego tak dużego placu, na którym można by utworzyć niezbędny parking. O tej konieczności wiedzą na pewno krośnianie, którzy zamieszkują osiedla położone najbliżej nowego obiektu. Parkingi i ulice przy blokach pękają w szwach. Jest to niezwykle uciążliwe i utrudnia codzienne życie.


alt
 

Miejmy więc nadzieję, że będzie to kolejna udana inwestycja. W końcu, w jakiś sposób, przyczyni się ona także do krzewienia kultury.

 

Agnieszka Ginalska
Foto: Tomasz Zajdel
  • autor: Agnieszka Ginalska

6 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?