KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Konsul Generalny Republiki Słowackiej w Krośnie Polecamy

Ivan Horský na spotkaniu w KrosnieW ubiegłą środę z wizytą w Krośnie przebywał Konsul Generalny Republiki Słowackiej Ivan Horský.  Tematem wiodącym spotkania była współpraca kulturalna Krosna z miastami słowackimi. Poruszano także aktualne tematy gospodarcze zwłaszcza problemy doby kryzysu. Spotkanie odbyło się 11 marca w gabinecie Piotra Przytockiego Prezydenta Miasta Krosna.

REKLAMA


W spotkaniu uczestniczyli także Zastępca Prezydenta Bronisław Baran, Przewodniczący Rady Miasta Krosna Stanisław Słyś , Dyrektor Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza Dorota Cząstka oraz Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Zygmunt Rysz.


alt

Pan Konsul szczególnie zainteresowany był możliwościami jakie miastu daje nowoczesny obiekt  Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza. Po spotkaniu Konsul z wielkim zainteresowaniem obejrzał budynek RCKP i wyraził swoje uznanie dla tej inwestycji. 

alt

To spotkanie przyniosło zgodność co do podjęcia działań w zakresie rozszerzenia kontaktów kulturalnych, a także rozpoczęcia współpracy na wielu innych płaszczyznach.

alt

UM Krosno
  • autor: UM Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?